Bunlar da çizgi romanlarım. Eniştem Tex'e teşekkürler

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
file

file

file

file

file

Bunlar da çizgi romanlarım ve altta bir kaç kitap daha. Eniştem Tex' e teşekkürler. Gaziantep'e her gidişimde heyecanlanıyorum bu yüzden. Otobüs yolculuklarımda en iyi arkadaşlarım çizgi romanlardır. Aslında her zaman en iyi arkadaşlarım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

hozal

Yeni Üye
28 Ocak 2013
50
101
Enişteniz TEX'i kutlarım. "Ne enişteler varmış" dedirtecek vasıfta bir insanmış. Allah kendisine uzun ömür versin. Benim teyzemin kocası olan ve şimdi hayatta olmayan (1917 doğumlu) eniştem, 1967 yılında bana sünnet hediyesi olarak bir TOMMİKS cildi hediye etmişti. Demek ki ben de "enişte" konusunda şanslıymışım. Kütüphanenizdeki çizgiromanların sayısının artması dileği ile...

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
çok teşekkür ederim. Niyetim üniversiteden mezun olunca salonumun büyük bir kısmını ya da bir odayı okuma odası yapmak :) Birde şöyle güzel bir okuma koltuğu. Bu arada evet enişteme bende çok teşekkür ederim .İnanın her Antep yolculuğu bu yüzden keyifli geçiyor :)

12 Şub 2010
15,006
543,709
Sırtını sağlam yere dayamışsın sevgili virgo_bsk:)

Elin iş tutup para kazanmaya başladığında sen de yeğenlerine yardımcı olursun:D

hozal

Yeni Üye
28 Ocak 2013
50
101
Okuma odasına sahip olmak düşüncesi insan için mükemmel bir fikir. Spor yapan insanın fiziki yapısı nasıl sağlam olursa, okuyan insanın da ruhsal yapısı genelde sağlıklı oluyor. Okuduklarınızı atmayın saklayın. Bir de her aldığınız kitabın baş tarafına kurşun kalemle o günün tarihini ve yer ismini yazın. Yıllar sonra o tarihleri görmek insana bir "ahh..." çektiriyor. Dünyanın en keyifli şeylerinden biri "okumak".

brawod

Yeni Üye
13 Tem 2012
71
122
3 aylık bir çizgiroman okuyucusu olarak elimdeki bi avuç kitaba bakıp ağladım :)

brawod

Yeni Üye
13 Tem 2012
71
122
yemiyom içmiyom para biriktiriyom :D şaka bi yana yeni olmama rağmen en sevdiğim hobim oldu çizgiroman okumak. manga,fumetti,comics ayırmadan hepsini okuyorum. yazın çalışırken güzel oluyodu rahat alıyodum kitapları ancak okul varken ancak biriktirme usulüyle :)

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
bu arada lise öğrencisi misin? evet biriktirme güzel bir yöntem. Bende staj zamanında değerlendireceğim. Ben çizgi romanları ne kadar seviyorum anlatmaya kelimeler yetmez keşke hiç işimiz gücümüz olmasa da oturup zevkle okusak. Ama okula git , odanı topla , yemek ye , bulaşıkla uğraş zorla başına oturabiliyor insan :(