Çizgi roman kapaklarında Hayvan saldırısı..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Bir SS (sanal seyahat) sırasında rastladım çok güzel yakalanıp sıralanmış..

manmag5lion.jpg

manmag6cheetah.jpg

manmag7tiger.jpg

manmag8panther.jpg

manmag9gorilla.jpg

manmag10elephant.jpg

manmag11boar.jpg

manmag12.jpg

menslife.jpg

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Bu hayvanlara mutlaka Yeşilçam Filmleri izletmişler.Hepsi de Coşkun sanki mübarek.....

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,892
iskenderun-Hatay
Kapak resimlerinden yedinci sıradakine çok güldüm..Kapakta domuz kızı yemeye çalışıyor..Normalde domuzların insana saldırıp yedikleri duyulmuş şey değil..:)

express

Yeni Üye
9 Eki 2012
22
133
Kapak resimlerinden yedinci sıradakine çok güldüm..Kapakta domuz kızı yemeye çalışıyor..Normalde domuzların insana saldırıp yedikleri duyulmuş şey değil..:)

Okaya, sen yanlıs görmüşsün.
O Domuz yemeye değil öpmeye çalışıyor, kızda namusunu korumak için direniyor.
:p

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
yalnız bu kapakların böyle olması çok normal çünkü hepsi erkek dergisi

erkek dergileri cümlesi beni geçmişe kısa bir tur attırıyor
uzun yıllar önce ( tanju'nun avrupa gol kralı olduğu zamanlar) daha erkek dergilerinin yeni yeni palazlanmaya başladığı zamanlarda '' erkek dergisini kim ne yapsın, kadın dergisi olsaymış iyi olurmuş diye düşünürdüm. erkek dergisi=erkeklere dergi kavramı arasındaki farkı anlamam bayağı bir vakit almıştı.
erkek dergisiymiş ama kapaklarda böyle çizgiromanımsı bir tad var sanki.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Bu tür yayınların okuyucu kitlesinin şehir hayatı sürdüren erkeklerden oluştuğunu düşünürsek, aslında resmedilen hayvanların da erkeğin potansiyel düşmanı olan diğer erkeklerin simgesel görünümleri olduğu sonucuna varmak zor değil. Mecburi cinsel perhizdeki garibana, güzel kızı kötü adamın elinden kurtaran kahramanı bekleyen mutluluk saatlerini çağrıştırıp dergiyi satın alma gazı vermek için hoş resimler doğrusu.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Çok teşekkür ederim ara sıra burada yeni sayı görmek sayenizde çokmutluluk verici.