Çizgi Roman Dünyasından Haberler

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Fahri basın temsilciniz hadon, sizler için en güncel çizgi dünyası haberlerini derleyip, kolay okumanız için pdf formatında hazırladı. Önizleme resminde gördüğünüz ve devamı aşağıdaki bağlantıda.

simsiz.jpg

Son düzenleme:

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Thor'un çocukluğu epey sevimliymiş, o ise bir an önce bilelim. Pek şirinmiş ama şimdi resim ortaya çıkınca karizmabiraz çizilmiş tabi :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Epey eğlenceli olmuş bu haber derlemesi. Artık sürekli yenilerini bekleriz üstadım. Bu güzel fikrin üzerinde biraz daha kafa patlatıp eğlenceli bir proje geliştirilebilir belki.

Teşekkürler üstadım.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
...Artık sürekli yenilerini bekleriz üstadım. Bu güzel fikrin üzerinde biraz daha kafa patlatıp eğlenceli bir proje geliştirilebilir belki...
İnşallah yenilerini de yaparız ama "çizgi roman dünyası" ile ilgili malzeme bulmak kolay değil. Ben bu resimleri çok uzun bir zaman aralığında bir araya getirebildim. Örneğin o Batman resmi en az 6-7 seneliktir. Diğerleri konusunda da Bobiler'in büyük katkısı oldu gördüğünüz gibi.

Ancak, bunlara çok benzeyen, başka bir çalışma hazırlıyorum. Bittiğinde paylaşırım. Sizin kafanızda oluşanlarla birlikte tokuşturup, gerekirse periyodik olarak bir şeyler yaparız.