Kraliçe Sonja 03 (Çeviri ve Balonlama)

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,808
kraliesonja.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,808
Mediafire olmak üzere adres yenilenecektir conan5000. Biraz süre.
Yalnız hala dikkat ediyorumda imla hatalarını maksimum düzeyde yapmak için elinden geleni ardına koymuyorsun.
Ricam mesajını düzenle tuşu aracılığıyla Türkçeye uygun hale getirmen.

conan5000

banned
8 Tem 2009
60
0
anladım colin hızlı yazayım derken oluyor bunlar yoksa en iyi dil TÜRKÇE dir ben de inan cok iyi kulanırım ve yazarım emeğine sağlık bu arada birşey duydum media ile inen veya rapıdle inmeyen dosyalar özellikle ç.romanlar sonradan siliniyormuş benim indirdiğim cizgiromanlar burdan indirdiklerim sayfalar birbirine karıştı neden acaba bilgi veririsen cok sevinirim inan buna nasıl düzeltebilirim neden olmuştur? şimdiden saol

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,053
anladım colin hızlı yazayım derken oluyor bunlar yoksa en iyi dil TÜRKÇE dir ben de inan cok iyi kulanırım ve yazarım emeğine sağlık bu arada birşey duydum media ile inen veya rapıdle inmeyen dosyalar özellikle ç.romanlar sonradan siliniyormuş benim indirdiğim cizgiromanlar burdan indirdiklerim sayfalar birbirine karıştı neden acaba bilgi veririsen cok sevinirim inan buna nasıl düzeltebilirim neden olmuştur? şimdiden saol

Şimdiye kadar indirdiğim hiç bir çizgiroman silinmedi. Ya sizi yanlış bilgilendirmişler ya da şaka yapmışlar :)

Hangi indirdiğiniz çizgiromanın sayfaları karıştı. Eğer .cbr uzantılı bir çr. indirdiyseniz .cbr yerine .rar yazın. Resimleri bir klasöre çıkartıp düzenleyin. Tekrar sıkıştırın , bu sefer .rar yerine .cbr yazın.