12 Şub 2010
15,006
543,640
Karaca_Red_Kit_Dalton_01.jpg

Sevgili Nihat, seni özledik:)
Saygılarımla​

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Abimle Red Kit çizgi romanını karşımıza alıp bir sahne seçer ve kim daha güzel çizecek diye yarışırdık. Ne güzel günlerdi... O günleri tekrar hatırlamak da güzel... Hatırlamamıza vesile olduğu için Profesör üstadıma teşekkür ederim.

Nihat abinin de yorumlarını özledik. Kendisine de selamlar olsun...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Uzun zamandır düldül ne yapıyor merak ediyordum.:D tam yerine denk geldi. 50.000 dolar manyak para bende ödüle talip olayım Dalton'ların yerini biliyorum.:) Teşekkürler büyük şef.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,791
4,704

Sayın Profesör ;

Red Kit olarak indirdiğim 2. cizgi roman. Şimdiye dek hiç indirmemiştim.

Kapak bile ne biçim bir çizerle ( Morris ) karşı karşıya olduğumuzu bize haber veriyor. Elbette ki daha önce okumuştum. Ama elektronik ortamda okumak bir başka olacak yıllar yıllar sonra.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

Anne Frank : "HİÇBİR İNSAN VEREREK FAKiR OLMAMIŞTIR."

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Bu harika çizgi romanın paylaşımlarını özlemiştik. Hasretimizi giderdiğiniz için çok teşekkürler sayın Profesör. Red Kit paylaşımlarının artık serbest olup olmadığını tam olarak açıklayacak yönetici arkadaşa da şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,671
İstanbul
Son derece kıymetli bu kitap için çok teşekkür ediyorum, Haluk Abi.

Ben de sizleri, sohbetinizi, çizgi romanla daha fazla haşır neşir olmayı çok özledim. Epeyce bir süredir dostlara ve çizgi romana istediğim zamanı ayıramıyorum. Bu beni fazlasıyla üzüyor. Ancak her zaman gönlüm dostlarımla ve çizgi romanla. Aklım hep burada.

Sevgiler, saygılar.

12 Şub 2010
15,006
543,640
Son derece kıymetli bu kitap için çok teşekkür ediyorum, Haluk Abi.

Ben de sizleri, sohbetinizi, çizgi romanla daha fazla haşır neşir olmayı çok özledim. Epeyce bir süredir dostlara ve çizgi romana istediğim zamanı ayıramıyorum. Bu beni fazlasıyla üzüyor. Ancak her zaman gönlüm dostlarımla ve çizgi romanla. Aklım hep burada.

Sevgiler, saygılar.

Düzenlediğin listeler, yenilediğin linkler ve daha saymadığım katkıların gözümüzden kaçmıyor sevgili Nihat, çoğumuzdan fazla etkinsin bu halinle bile

Kulaklarını çokça çınlatıyoruz:)

Lichtenberg

Aktif Üye
16 Tem 2011
471
1,695
bu macera, aynı zamanda tarihî Dalton kardeşlerinin sahne aldıkları ilk ve tek Red Kit macerasıdır:

l7ZnZb.jpg

sonraki avanak Daltonlar ise bunların (kurgusal) kuzenleri olurlar

Lichtenberg

Aktif Üye
16 Tem 2011
471
1,695
ayrıca son sayfasında sansüre uğramıştır (daha doğrusu Morris, yayınevinin ricası üzerine kendisi değiştirmiştir)

DM1d5O.jpg

solda ilk şekli, sağda değiştirilmiş hali