R.A Salvatore Homeland Sayı 3

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,578
Birinci kitabın son bölümü. Yoğunluğumdan dolayı balonlamada bu kadar geciktiğim için başta çevirmen Gürcan Sarı olmak üzere bütün çizgi roman severlerden özür diliyorum. Keyifle okuyun.

wol_error.gif
Bu resim otomatik olarak boyutlandırılmıştır.Buraya tıklayarak orjinal boyutunda görebilirsiniz 1024x1536.

6d0fcf12f9ee2083bd808178943c4bf0.jpg

wol_error.gif
Bu resim otomatik olarak boyutlandırılmıştır.Buraya tıklayarak orjinal boyutunda görebilirsiniz 1024x1536.
amyn.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,700
istanbul
gerisi gelecek arkadaşlar merak etmeyin. siz yeterki beğenin.
ayrıca bu konuda fikirlerinizi ciddi olarak öğrenmek istiyorum özellikle fantastik okumayan fumettici arkadaşların bir deneyip görüşlerini söylemeleri benim için çok önemli.
gelecek kitapta olaylar iyice b... pardon heyecanlı olacak diyecektim.
( raven ellerine sağlık arkadaşım )

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Admin notları 1:
Raven'e fazladan 40-50 kitap balonlama cezası verilecek..
Yok yetmez 100-150 daha iyi..

Daha indirmedim..
Ben de indirmek için 3-4 ay bekleyeceğim..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Benim için tam bir şölen bu. Hem fantastik kurguya hem de çizgi romana bayılan birisi için bundan daha iyi bir şölen olamazdı doğrusu. Kitabını da okumuş olmanın bahtiyarlığıyla söylüyorum bunu. Bir de anlamadığım husus şu: çizgi romanı seven birisi, fantastik kurguyu nasıl sevmez? İkisi de başka dünyalara kapılar açar... Bir daha düşünün derim dostlar,vakit geç değil, başlayabilirsiniz :)

Tabi asıl sevindirici olan devamının geleceğine dair aldığımız haber. Teşekürler, sevgili Gürcan. Teşekkürler, sevgili raven. Çok başarılı bir çeviri-balonlama çalışması olmuş.

Nazarlığı görmediğimi zannetmeyin. Gözümden kaçmaz. Bkz. Kapak dahil 3. sayfanın sol üst köşesi. :)

Şaka bir yana, tebrik ederim, dostlar. Harikaydı...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
Emek verilen her şey çok güzeldir, her iki arkadaşımıza da ayrı ayrı teşekkürler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Sayenizde indirip okuyacağım bir kitap.
Her ne kadar tarzım olmasada dostlarımın emeği çok.
Kara Mustafa bundan sonra bol kitap tarayacak:D balonlama yapacak:D bende takip edeceğim:d:d
Bundan böyle karar aldık:D:D tarayıcı ve bilgisayarları toplantılara götüreceğiz:Ğ
Hem dedikodu yapacağız,hemde kitap üreteceğiz,dostlara duyurulur;)
Harika paylaşım için teşekkür ederim sevgili kardeşim,sağolun.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Paylaşım güzel,
emek büyük...
Mütavazilik ise ancak bu kadar olur.
Teşekkürler Mustafa kardeşim;
sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
her iki dostum da işin içok güzel yapıyor.
fantastik kurgu okumak ayrı bir keyif benim için, hele bir de drizzt okumak apayrı. bir ara hani olurda dungeons & dragons'a girmeye kalakarsanız (olur ya) seriler hakkında yardımcı olabilirm. :) ingilizceleri elimde mevcut.

sevgiler...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Çizgi Diyarı'ndan Unutulmuş Diyarlar'a doğru bir seyehat yaptık.
Romanını da severek okumuştum, çizgi romanını da öyle okuyorum.
Elinize sağlık.

Cobra Captain

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
115
438
Drizzt Do Urden e bayılırım :D Burda rastgele dolanırken bulmama çok sevindim şu an kendim 5. kitaptayım ama ilk kitabın çizgi roman olarak çıkmasına çok sevindim teşekkürler