Son Kızılmaske Sayı 10 - Fantom'un doğuşu

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Kızılmaske okuyanlar bilirler, bütün maceralar, Kafatasına edilen bir yeminle başlar. Ama nesiller boyu sürecek Fantom efsanesinin doğuşuna hangi olaylar sebep olmuştur? Bu konuda fazla bilgi verilmez.. Ama bizler, Çizgi Diyarı'nın üyeleri olarak bu sayıda 400 yıl öncesine gidiyor ve hikayenin aslını öğreniyoruz. Sante Fe çevirisiyle, tadından yenmiyor... Keyifle okuyun.

sayi10kapak.jpg

tlp10pg024023.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Gerçekten beklediğimize değen bir çalışma..
Eline sağlık sevgili Mustafa..
İşin yoksa şimdi 11.sayıyı bekle..
Sevgiler..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
yenisi de eskisi de makbuldur kızılmaske'nin.
tabii santa fe çevirisi ve raven üstadın düzenleme-
siyle yeni kızılmaske oldukça iyi...
teşekkür ederim...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Fantom'un doğuş öyküsünün bu versiyonunu nefis bir çalışmayla okuyabilmek biz Çizgi Diyarı üyelerinin ayrıcalığı.

Ellerinize sağlık, sevgili dostlar...

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Sevgili raven ve sante fe arkadaşlarımıza teşekkürler ediyorum.Harika çalışma olmuş,ellerinize sağlık.

Kurşunkale

Kıdemli Üye
10 Ağu 2010
125
96
Fantom'un o kafatasını ayağıyla basarak kırabilmesi için on kaplan gücünde olması gerekir.:p

Verilen emekler için teşekkürler.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Ellerine sağlık dostum, sonunda beklenen geldi, umarım devam eder bu seri, teşekkürler

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
Tüm sayıları okudum çok güzel bir seri. Kalan 2 sayının da çevrilmesini bekliyorum. Elinize sağlık.

Yapılan saçma Kızılmaske filminin yerine bunu uyarlasalar sinemaya daha güzel olur.

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Peki sayın yönetici direnç11 bey siteNİZİ boşuna İŞGAL etmeyiz efendim ZATEN biz bi işe yaramayız müşteri haklı değildir azarlamadığınız için sağolun çizgi-roman sevip günlük takip edip tüm kitapları indirmemeliyiz kırık linkleri bildirmemeliyiz çok hızlı link yenileme yapılıyor tespit ettiklerimizi bildirmemiz HATA zaten teşekkürler sağolun NOT:bu yazıyı da kaldırmayın herkes kullanıcıya verilen değeri okusun SAYGILAR.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Peki sayın yönetici direnç11 bey siteNİZİ boşuna İŞGAL etmeyiz efendim ZATEN biz bi işe yaramayız müşteri haklı değildir azarlamadığınız için sağolun çizgi-roman sevip günlük takip edip tüm kitapları indirmemeliyiz kırık linkleri bildirmemeliyiz çok hızlı link yenileme yapılıyor tespit ettiklerimizi bildirmemiz HATA zaten teşekkürler sağolun NOT:bu yazıyı da kaldırmayın herkes kullanıcıya verilen değeri okusun SAYGILAR.

Bu konudaki tutumunuz ve şu son mesajınız o kadar sorun içeriyor ki hangisine yanıt vereyim bilemedim. Sadece hızlıca şunları söyleyeyim;

- Siz müşteri değilsiniz, burada hiç müşteri yok.
- Üye olurken onay verdiğiniz forum kurallarını bir kez daha okuyun lütfen.

Tabi ki bu konudaki mesajlarınız burada kalacak. Herkes okuyabilsin diye...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa

Bu yazıyı kaldırmayacağım.
Öncelikle burası bir işyeri değil, üyeler de müşteri değiller.
Hep birlikte siteyi geliştirmeye çalışıyoruz.
Bu site zaman içerisinde oluşan kurallarla ve özellikle de yöneticilerin özverili çabasıyla bugüne kadar gelişerek geldi.
Zaman zaman da üyelere bazı kurallara uymaları hatırlatıldı.
Size var olan ve sitede yeni konuların gündemde kalması için gerekli bir kural hatırlatılmış ancak buna verdiğiniz tepki anlamsız ve gereksiz.
Bunun yanında büyük harf kullanımı internet jargonunda hakaret anlamına gelir ki bunu hiç kabul edemem.
Bu site kadar üyelerine değer veren bir başka forum olduğunu düşünmüyorum.
Şimdilik bu mesaja herhangi bir yaptırımda bulunmuyorum.
ama tekrarı ve yönetici uyarılarına haksız sitem ve cevaplarda gereken yapılacaktır.

Not: sevgili direnc11 benden öce yazmış ama yine de yazayım istedim.

alper karaduman

Kıdemli Üye
2 Ağu 2020
121
597
Gönen
Bu site gerçekten çok kibar ve saygılı. Bana göre bunun en büyük nedeni çizgi roman okuyan kitlenin yaş ortalamasının yüksek olması (ben 45 yaşındayım ilk okul yıllarımda okuduğumu hayal meyal hatırlıyorum. çizgi romanın yerini çizgi filmler ve tv kanalları aldı. internet sayesinde tekrar çocukluğuma dönüyorum. Esas yemeği 55 ve üstü yedi bize de tabakları yalamak kaldı.