Son Kızılmaske Sayı 8

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Kit Walker, karısını ve oğlunu kaybettiği topraklara geri dönüyor.. İyi seyirler..

sonkzsay8.jpg

tlp8pg021021.jpg

Son düzenleme:

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,780
Harika bir çalışma ve paylaşım . Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ancak linkte sorun var.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Link konuya eklenmiştir.. Gecikmeden dolayı özür dilerim.

12 Şub 2010
15,006
543,640
Son Kızılmaske, bildiğimiz Kızılmaske ile kıyaslanamayacak kadar farklı bir dünyanın, farklı bir evrenin Kızılmaskesi

Mühür, Bengali tutkunluğu, geriye dönüşler, Fantom efsanesi belirgin bir şekilde öne çıkıyor Son Kızılmaske'de

Kin, nefret, intikam, trajedi de...

İlk Kızılmaske'nin okunduktan sonra okurda bıraktığı huzur ile mütebessim çehre ise nanay:)

Ben ikisini de severek okuyorum

Santa Fe ve raven'e, yeni evrenle tanıştırdıkları ve sevdirdikleri için teşekkürler

Dizi tamamlanmadan okumaya başlamama prensibimi bozmaya sebebiyet verdikleri:) için azıcık sinir oluyorum ama

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,802
Hem biran önce diğer sayı gelsin hem ne olur bitmesin diye tam bir
kaosta bırakan bu seri için çok teşekkürler Raven..

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Resmen bağımlılık yapan bu seri pazar günü güzel bir fincan kahve ile birlikte okumanın zevkini bana yaşatığınız için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır sevgili dostlarım. Arşiflerimizde olmaz ise olmaz haline gelen bu dizinin devamını dört gözle bekliyorum. Muhteşem çalışma, muhteşem hikaye....daha ne diyebilirim ki: Ellerinize ve yüreklerinize sağlık. (biliyorum biraz az geliyor bu teşekkür...idare edin artık :) )

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Çok değerli çeviriler var sitemizde,
her biri için çok emek verilmiş,
ancak bu kızılmaske'nin tadı bir başka..
Garip bir alışkanlık yaptı..
Çeviren'in hakkını veren tercümesi
ve uzman balonlamacının olağanüstü katkısı ile
mükemmel bir ortaklık ürünü..
Elinize, gönlünüze sağlık..
Ancak bu sefer arayı uzun tutmayın,
bir an önce bu seriyi bitirin..
Sevgiler..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Aha işte sonunda bir de dişi kızılmaskemiz olmuş, hemde bunun elbisesi gerçekten kırmızı, erkek kızılmaske de olduğu gibi eflatun değil. Umarım spiderman'e yaptıkları gibi yılların fantomuna'da ilerde karma bir cinsiyet icat etmezler.

Teşekkürler, dostlarım.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Arkadaşlar, cehaletimi mazur görün de bu kızılmaske renkli ? ben bir tane zamanında renkli almıştım, İzmir'den birileri çıkartıyordu sonra devamı da benim bildiğim gelmedi. E bu ne :Z

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Sensei kahveyi beraber içelim bir dahaki toplantıda?
Raven kandırdı Santa Fe'yi bulaştırdı bu işe artık geri dönüşü yok gibi:)
Dynamite bu sıralar sağlam işler çıkarıyor, eh bizde de o sağlam işleri profesyonel olarak çıkaran ustalar var daha ne olsun? :)

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Evvet !
İşte olay budur.
Sevgili raven ile son görüşmemizde hani nerede kaldı sekizinci sayı diye sormuştum.
Nihayet geldi.
Ellerinize sağlık dostlar.
En heyecanlı yerinde kesilince biz de böyle bir bekleme sürecine giriyoruz.
Teşekkürlerimle..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,333
hiçbiryerde :)
teşekkürler,teşekkürler santa fe ve raven dostlar,
farklı versiyon kızılmaske de iyi yerleşti kahramanlık koltuğuna,
zaman değişiyor tabii,.....

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,672
İstanbul
"Bir tane harf hatası yok, bir tane imla hatası yok, ben şimdi neyi eleştireceğim" derken inanılmaz şey oldu; son sayfanın son balonunun son kelimesi imdadıma yetişti; "D önüyorum!". D harfinden sonra boşluk tuşuna basmışsın sevgili Raven, yakaladım. Huzura erdim. Gece uyuyamazdım sonra. :)

Şaka bir yana bu kadar mı güzel yapılır bir balonlama? Müthiş. Çok beğendim. Ayrıca çevirinin dilini çok akıcı, kullanılan Türkçeyi çok düzgün bulduğumu söylemem lazım.

Bu yeni ve Son Kızılmaske bir yandan sarıyor beni, öte yandan öykünün içinde youtube'dan filan bahsedilince Kızılmaske algıma darbe vuruyor. Yaşlanıyor ve muhafazakarlaşıyor muyum ne? Her halukarda yeni sayıyı sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Bu mükemmel çalışma için sonsuz teşekkürler dostlar. Ellerinize sağlık.