Son Kızılmaske Sayı 6

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Son Kızılmaske, sizlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yola çıkarken, acaba bildiğimiz Kızılmaske'nin bütün kurallarını hiçe sayan bu kahraman tutar mı diye düşünüyorduk. Hatta ilk sayının tanıtımını yaptığımızda, gelen tepkilerden dolayı biraz umudumuz kırılmıştı. Fakat ne mutlu bize ki, geçtiğimiz 5 sayıda Çizgi Diyarı'nın en çok ilgi gören çeviri çalışmalarından biri oldu. Santa Fe ve Raven olarak sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu sayımız yeni yönetici arkadaşların yanı sıra, yeni sayıyı en çok hevesle bekleyen Profesör abimize ve Şükrü kardeşimize de armağanımızdır..

001pgx.jpg

slimerlp0615.jpg

kronos_55

Aktif Üye
23 Şub 2010
436
87
ellerinize sağlık keşke eski kızılmaske olsa ve güzel çizimlerle karşımıza çıksa nr güzel olur du ayrıca gerçekten de hayaletler olsa:)

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
İçerdiği şiddet öğeleri ile aklımızda yer etmiş olan Kızılmaske profilini yıkan bir seri oldu.

Hiç şikayetçi değil tam tersi zevkle takip etmekdeyim.

Ellerinize sağlık.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
verdiğiniz emekler için teşekkürler, beğenmek ne demek, harika bir dizi, benzerlerini bekliyoruz,bu şekilde bilmediğimiz çok vardır sanırım, umarım bizimle buluşturursunuz, tekrar teşekkürler

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Benim gibi 'Hard' adamlara göre arkadaşlar!
Kan görmeyi kaldıramayanlar 'Savok' gibi misal okumasınlar :D

Ertuğrul okuyabilir tabii nede olsa hemşerim sayılır :d

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Niye son kızılmaske, tehdit gibi algılıyorum..
Son olmasın, devam etsin..
Teşekkürler dostlar..
İşte fantom dediğin böyle olmalı..
(Şiddet bağımlısı mı oldum ne?)

Senin gibi "hard"ı yerim ben..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Sevgili dostlar, elinize sağlık, sağolun.

Raven dostumuz yine üşenmemiş kahramanımızı kızıla boyamış. İyi de yapmış. Çok fazla değişiklik bünyemize zarar verebilirdi.

Bu çok güzel çalışmanın önemli bir kusuru var; çabuk bitti. Yenisini bekliyoruz.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Saatim:01.48, sabahında önce Kırıkkale, sonra Ankara'ya dönüş, hemen arkasından İstanbul'a yolculuk var
Son Kızılmaske'nin ilk macerasının okunması bitti
Merakım bitti mi:)
Hayır! Yeni maceralarını merak ediyorum şimdi:)
Yeni Kızılmaske'yi tanıştıran sevgili dostlar, sevgili raven, sevgili santafe
İyi ki çizgiroman seviyorum, iyi ki Çizgi Diyarı var, iyi ki sizler de varsınız
Bu gece rahat uyuyacağım
Teşekkür ederim, nazik ithafınıza, emeklerinize...

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Kızılmaske'deki bu değişimin benzerini, Mandrake'ye veya başka bir çizgiroman kahramanına yapsalar ne olurdu acaba?

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Doğrusu benim seriden dün haberim oldu; Raven ve Santa Fe'ye sonsuz teşekkür. Hiç tek tek indirmekle uğraşmayacağım, doğrudan arşivlencek hale getirip kitabım kahvem ve ben güzel bir yolculuk yapacağız. Sert bir karakter haline gelmesi benim için ayrıca makbuldür, dövüş filmlerinin en kanlılarını seven biri olarak yaşasın, derim :)