Rakar Sayı 14 - Susuzluk

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Tarama kıymetli abimiz Bay_x'e, düzenleme şahsen bizzat bana aittir. Lütfen gereğinden fazla tezahurat yapmayınız, sakin olunuz, her şey yolunda, coşmanın manası yok.

0000001o.jpg

Tek sayfa ham temizlenmiş,sıra numaraları düzenlenmiş link,bay_x'e teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Rakar senin elinde hayat bulmuş gibi.
Ne ara düzenledin bunu. Ellerine sağlık.
Değerli BayX'e ayrıca teşekkürler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,861
Sevdiğim iki değerli dostum ve kardeşimin güzel paylaşımı.
Biz sohbet ederken harika bir kapak ve düzenlemeyle sunulmuş güzel paylaşım.
Her iki can dostuma gönülden teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bu ara bir Rakar merakı var hadi hayırlısı.. Çok güzel bir düzenleme olmuş ancak indiren arkadaşlar sonundaki cbr uzantısını rar haline getirip içindeki dosyayı şöyle bir tık hareketi ile dışarıya alıp içindeki sayfaları en altaki banttaki daire içindeki sayılara göre düzenleseler daha da bir güzel ve doğru okunacakları konusunda içimde bir duygu, bir his, coşku adını koyamadığım bir şey var.. Selamlar!

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Taytlı kahramanları bir türlü sevmeyi beceremedim, ama bir Kızılmaske bir de Rakar okumuşumdur az da olsa. Sanırım uçan vb... değil; özel güçleri olmayan, hatta at binen vb... taytlılar oluşlarından, muhtemelen bu yüzden taytı olmasına rağmen sadece Kızılmaske; diğer sağ taraftaki taytlılardan farklı olarak Çizgi Diyarı açılışında sol tarafta yer alıyor. Bugüne kadar bir kaç sayısına ancak bakabilmiş olduğumdan dolayı seri baştan başlasın; Rakar mutlaka okumam gereken bir kahraman.
Raven ve Bay X üstadlarıma çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık üstadlarım, bu arada dün gece rüyamda Yuki’ nin birinci sayısının forumda yayınlandığını gördüm, sevgi ve saygılarımla,

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,861
Bu ara bir Rakar merakı var hadi hayırlısı.. Çok güzel bir düzenleme olmuş ancak indiren arkadaşlar sonundaki cbr uzantısını rar haline getirip içindeki dosyayı şöyle bir tık hareketi ile dışarıya alıp içindeki sayfaları en altaki banttaki daire içindeki sayılara göre düzenleseler daha da bir güzel ve doğru okunacakları konusunda içimde bir duygu, bir his, coşku adını koyamadığım bir şey var.. Selamlar!

Kımız'dandır:D:D

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Rakar'ın içini dışına çıkarınca yine Rakar (tersten okuyunca). Tayt giymesin de ne yapsın garibim, içi dışı bir.

Tarama için teşekkür ederim.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Paylaşan düzenliyen tüm dostlara teşekkürler,Kapak sorunu vardı giderildi :)

dPLr3D.jpg