Punisher - Born 01 (Çeviri ve Balonlama)

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,624
00-40.jpg

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı ************

Hazır Max'ini tamamlamışken bari başını da sonunu da getirelim :) Bu macerasında da Frank Castle'ın Vietnam yıllarını ve nasıl Punisher olduğunu öğreneceğiz.İyi eğlenceler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Çok önemli bir seriyi tek başınıza sırtlayıp
çok önemli bir yere getirdiniz.
Yaptığınız çevirinin kalitesi ve sunumunu
beğeni ve hayranlıkla izliyorum.
Verdiğiniz emek ve paylaşımınız için çok teşekkür ederim.
Size iyi günler dilerim.
Çizgi romanlı nice yıllara.

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,624
Şimdi tekrar bakınca farkettim, sayfa 5 üçüncü karedeki askerin konuşma balonunu boş bırakmışım.Zaten çok mühim bir konuşma değil, uçağın nasıl düştüğünden falan bahsediyor :D

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,616
İzmir
Sevgili Dostum Fevkalade bir çalışma.
Garth Ennis, Valley Forge Valley Forge öyküsüne Stewie Goodwin isimli bir askerin kardeşinin ağızından mektupla başlar. Born öyküsünde bu askeri konu almış. Ennis çok beğendiğim bir yazar. Max serisinin başından beri öyküler birbirini çok güzel takip ediyor. Bu kısa seriyi de beğendim.
Teşekkür ederim.

enveratak

banned
16 Şub 2022
40
54
Sanırım çizgi roman yayınlanınca belli bir süre geçmesi gerekiyor belli bir süre geçince çizgi roman tekrar internette yayınlanabiliyor tekrar linkleri yüklemeniz için ne kadar beklememiz gerekir bu sitede linkler var ama tabii ki türkçe balonlaması yok

Bu serinin türkçe balonlamasını kaydeden varsa enveratak8@hotmail.com epostama gönderirse çok sevinirim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,616
İzmir
Sanırım çizgi roman yayınlanınca belli bir süre geçmesi gerekiyor belli bir süre geçince çizgi roman tekrar internette yayınlanabiliyor tekrar linkleri yüklemeniz için ne kadar beklememiz gerekir bu sitede linkler var ama tabii ki türkçe balonlaması yok

Bu serinin türkçe balonlamasını kaydeden varsa enveratak8@hotmail.com epostama gönderirse çok sevinirim.

Çıkan yeni bir yayını iki yıl geçmeden paylaşmama kuralımız var. Fakat tekrar basılan ve satışı devam eden çizgi romanlarda belirli bir süre yok.

Çizgi roman adıyla satıştadır.