Punisher Max Comics Vol. 11 - Girls In White Dresses # 61

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,625
Şu an e-dergide de yayınlanmakta olan sayı.Arşivcilerin isteği üzerine buraya da koymayı uygun gördüm.E-dergi ilerledikçe Lex Luthor Man Of Steel ve diğer Punisher Max sayıları da burada yerini alacaktır.İyi eğlenceler!

01-51.jpg

Meksika sınırında bir köy sürekli olarak maskeli adamlar tarafından saldırıya uğramaktadır.Saldırganlar sürekli olarak kadınları kaçırmakta, bir süre sonra ise korkunç şekildeki cesetleri köye geri atmaktadır.Cezalandırıcı efsanesinden medet uman bir ihtiyar herşeyi göze alarak Castle'ı bulur ve yardıma çağırır.Bütün bu esrarın arkasında ise Castle'ın çok yakından tanıdığı bir düşmanı vardır.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Eski çizgi romanların kötü kahramanları daha insaflı imişler.Çok çok banka soyar,çiflik ele geçirmeye çalışır ya da kızılderililere ateş suyu satarlardı.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Teşekkürler dostum,
Max serisi Punisher'ı çok beğeniyorum. Gerçekçi bir çizgi roman. Eline sağlık.

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
Ravage Hoşgeldin . Eskiden Siteye Yeni Punisher Max Maceraları Var mı Diye Hergün Bakardım . Epey Bir Süredir Kontrol Etmiyordum . Şimdi Eski Alışkanlık Tekrar Edecek Gibi .Yeni Yazar Eskisinin Yerini Tutar mı Bilmiyorum Fakat Etkileyici Bir Final .

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
Teşekkürler sevgili Ravage,
aynı zamanda dergi'nin de reklamı oluyor gibi..
Sanırım iyi fikir.
Kolaylıklar diliyorum.

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
188
teşekkürler karşılıksız paylaşan arkadaş,allah gönlüne göre versin
devamını heyecanla bekliyoruz