Punisher Max Comics Vol. 10 - Valley Forge, Valley Forge # 55

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,624
01-44.jpg

Daha önceden Castle'ın ayağına dolaşan Amerikan generalleri, bu kez kendisinden kurtulmak için ona asla ateş edemeyeceği bir hedef sunarlar : Amerikan Delta komandoları.

Bu arada neden bu kadar geç kaldı? Çünkü dersleri bir yana bırakalım, üstünde çalışmakta olduğum 2 proje daha var.Castle'ın maceraları bir bitsin, DC evreninin bilinen iki en tehlikeli ve ünlü suçlusunun dünyalarına yakından bakacağız.İyi eğlenceler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Neden geç kaldın demeyecektik, ama merakta etmedik değil.
Punisher'a alıştık, heyecanlandık... Paylaşımın için teşekkürler.
Ayrıca yeni çalışmanın haberini beni çok mutlu etti.
Merakla beklemekteyim.
Derslerinde de başarılar dilerim

cankush34

Süper Üye
30 Eki 2009
746
108
Teşekkürler,sessizliğin ardında yatan büyük bir fırtına var demek.Merakla bekliyoruz...

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
çok teşekkürler... derslerinde başarılar dilerim ve ayrı kaldığımız sürenin başka projeleri de beraberinde getirmesi sevindirici...

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
724
193
şükür kavuşturana üstat özlettin kendini ,tekrar görünce çok mutlu oldum hoş geldin :) paylaşımın için çok teşekkürler ellerine kollarına sağlık :)

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
Dostum sen neler yapmışsın böyle? Bir süredir yoktum, çeviri ve balonlamalar bölümü açılmış, içine de neler konmuş neler. Bravo diyorum başka da bir şey demiyorum. Helal olsun vallahi, bu ne çalışkanlık, bu ne özveri? Gözlerimi kamaştırdın kardeşim, sağ ol.

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Ravage gidişatından hiç hoşnut değilim kendine çeki düzen ver :mad:

Şaka bir yana ellerine sağlık, derslerinde de kolay gelsin. Sanırım Joker ve Luthor`dan bahsediyorsun. Hevesle bekliyoruz... Şimdiden teşekkürler.

muazziz

Yeni Üye
18 Haz 2009
20
2
ravage siz bir sürü zahmet ve emek verip bize ikram ediyorsunuz bizde okuyoruz ne kadar teşekkür etsek azdır tekrar emeğine sağlık kardeş