Punisher Max Comics Vol. 07 - Man Of Stone # 37

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,624
100.jpg

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı ************

General Nikolai Alexandrovich Zakharov, hala Suhdek'te yapılan operasyonun arkasında Amerikan hükümeti olduğunu ispatlamak için araştırmalar yapmaktadır.Ajan Rawlins'in sattığı bilgiler sayesinde Frank Castle'a ulaşır.Gerçeği ortaya çıkarmak isteyen Zakharov ve Cezalandırıcıdan intikam almak isteyen Rawlins, Castle'ı ele geçirmek için O'brien'ı yem olarak kullanacaklardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kronos_55

Aktif Üye
23 Şub 2010
436
89
ravage şimdi bitirdim pumister okumayı 2 sattir okuyorum çok sağol devamını isteriz meklerine sağlık

cankush34

Süper Üye
30 Eki 2009
746
108
Soluksuz devam etmemizi sağladığın için teşekkürler,emeklerine sağlık...

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
724
193
gözümüz yollarda ne zaman geleceksin diye ,hiç geç kalmıyorsun hep böyle devam edeceğine eminim teşekkürler,ellerine kollarına sağlık

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Neredeyse paylaştığın sayıları ezberledim.
Büyük bir merakla çeviri ve balonlamalara girip yeni birşey var mı? diye bakar oldum.
Eline sağlık.

debiba

Yeni Üye
16 Eyl 2011
17
0
ARKADAŞLAR ÇOK NÖNEMLİ BİŞEY SORMAK İSTİYORUM PUNİSHER MAX COMİCS SAYILARI YAYINLANIYOR VE YANLARINDA YENİ İBRESİ VAR VE ÜZERİNE ÜSTLÜK BURAYA İNSANLAR MESAJ YAZIP ÇEVİRİ İÇİN SAĞOLUN HEMEN OKUDUK DEVAMINI BEKLERİZ GİBİ ŞEYLER YAZIYORLAR HALBİSE BEN NERDEYSE 1 YIL ÖNCE http://www.cizgidiyari.com/forum/punisher-max-comics/21055-punisher-max-comics.html BU LİNKTEN GirlsInWhiteDresses 61-64 SAYILARA KADAR TAMAINI TERCÜME EDİLMİŞ ŞEKİLDE İNDİRDİM BU LİNKTE CİZGİDİYARINA AYİT OLDUĞUNA GÖRE BU TERCÜMELER NASIL YENİ OLABİLİR VEVEYA İNSANLAR NEDEN BU SAYILARI TERCÜME İÇİN UĞRAŞIYOR YADA SİZLER NEDEN YENİ BİRŞEY GÖRMÜŞ GİBİ ŞAKŞAKLIYORSUNUZ BANA ACİLEN BİRİ BUNU AÇIKLAYA BİLİRMİ