Punisher Max Comics # 35 - Barracuda

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,607
01-27.jpg

Beşinci sayı.Bununla birlikte maceranın son sayısı da geliyor.Daha sonra bütün Punisher Max serisine başlayacağız :d Toplam 60 sayı kadar.Ayrıca sadece Barracuda için çıkartılmış 5 sayılık bir ekstra var.

Linkte verilen cbr uzantılı dosyada, dosyanın açılmasını engelleyen fazlalık bir klasör var. En kesim çözün verilen cbr dosyasını win rar ile açıp resimleri çıkarttıktan sonra; resimleri ayrı bir klasörde rar haline getirmek. Daha sonra uzantısını değiştirip cbr yapmak.

Sorunun ne olduğunu anladım.Yazlıktayım ve elimin altındaki tek bilgisayar windows değil mac işletim sistemi kullanıyor ve daha önce de gördüğüm üzere mac osx yaratılan rar dosyalarına ek olarak imzaya benzer ufak bir dosya atıyor.Büyük ihtimalle bu bazı windows cbr açıcılarda boş dosya olarak gözüküyor.

Şu an bu sorunu düzeltme ihtimalim yok ama bir iki güne kadar tatilden dönünce tekrar yükleyebilirim.O zamana kadar rar ile açarak okunabilir :)

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı ************

Moderatör tarafında düzenlendi:

aslanyurek

Yeni Üye
15 Tem 2010
1
0
Küçükken en çok sevdiğim çizgi roman karakteriydi, halende öyle :) Paylaşım için çok teşekkürler ;)

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,607
5.Sayı için teşekkürler,serinin son sayısı 6.sayı değilmi?

Evet Barracuda adlı maceranın son sayısı.Bütün Punisher Max serisini listesi:

In The Beginning
Kitchen Irish
Mother Russia
Up Is Down and Black Is White
The Slavers
Barracuda
Man Of Stone
Widowmaker
Long Cold Dark
Valley Forge, Valley Forge

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sorunun ne olduğunu anladım.Yazlıktayım ve elimin altındaki tek bilgisayar windows değil mac işletim sistemi kullanıyor ve daha önce de gördüğüm üzere mac osx yaratılan rar dosyalarına ek olarak imzaya benzer ufak bir dosya atıyor.Büyük ihtimalle bu bazı windows cbr açıcılarda boş dosya olarak gözüküyor.

Şu an bu sorunu düzeltme ihtimalim yok ama bir iki güne kadar tatilden dönünce tekrar yükleyebilirim.O zamana kadar rar ile açarak okunabilir :)

__MACOSX isminde bir klasör atıyor. Galiba mac osx ile alakalı. O dosyanın içinde tüm resimler jpeg formatında gözüksede windows açamıyor. Dolayısıyla cbr. dosyası açılmıyor. Halledilmeyecek birşey değil.

5. sayı için çok teşekkürler.
Tam en heyecanlı yerinde kalmıştı...

Son düzenleme: