Scarlet Spider Vol2 03 (Çeviri ve Balonlama)

proturk

Yeni Üye
15 Ağu 2010
38
214
cf28en2x52x39qvtw.jpg

•Spider-Island'dan sonra yeni ağkafamızın maceraları devam ediyor!

•Bütün ailesini araba kazasında kaybeden bir adam ve bu adam ailesinin ölümünü Doktor Meland'ın başarısızlığına bağlıyor. Bu arada Houston'ın yeni kahramanı ağkafamızında şehirden kaçma planları hep olumsuz sonuçlanıyor. Bu kez de geçmişinden kaçamayan Kaine'in başı gerçekten geçmişiyle belada.

Son düzenleme:

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
bu ne hız ya yetişemiyorum valla ama olsun hızlı olsun çok hızlı olsun
şaka biryana gerçekten güzel bi çizgi roman emeğine sağlık kardeşim saolasın 4 gözle takip ediyorum

proturk

Yeni Üye
15 Ağu 2010
38
214
Bu çizgi romandan sonra bir hafta bir şey eklemeyeceğim. Ondan gidene kadar serinin sonuna ne kadar yetişsem o kadar iyi olacak.

proturk

Yeni Üye
15 Ağu 2010
38
214
scarlet spıder bittikten sonramı ara vercen öyle olursa ben 1 hafta beklemeye razıyım yani

Şu anda çıkmış 6 sayısı var. 3 sayı sonra seriye yetişiyorum fakat haftaya cumaya kadar falan tatilde olacağım. Yeni sayı çıkana kadar seriye yetişmiş olacağız yani.

debiba

Yeni Üye
16 Eyl 2011
17
0
Allahrağzıolsun emeyine eline koluna sağlık seriyi ay be ay takip ettirirsen bende senin düzenli takipçin olur nekadar işine yarar bilmem ama sana bolca duva ederim. sitede malesef bir seriyi baştan aşağıya 1. sayıdan düzenli devam ettiren kimse yok. hep kesik kesik sayılar.

eğer punisher max comic gibi düzenli devam ettirilen marvel serisi varsa ve ben bilmiyorsam bana bildirirmisiniz ?

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
Sinemalarda "Amazing" kısmı hüküm sürerken forumda "Scarlet'i" bulmak çok hoş oldu.

Spiderman güçlerine sahip farklı bir karakterin alternatif öyküleri umarım devam eder.
Çeviri balonlama bakımından güzel bir seçim olmuş.

Ellerinize sağlık.

Son düzenleme:

debiba

Yeni Üye
16 Eyl 2011
17
0
Eee cuma geçti tatil bitti haydi dostum devam sayıları okuyucularını bekler. Sizden istirham ederim bu seriyi düzenli devam ettirin ay be ay.