Scarlet Spider Vol2 01 (Çeviri ve Balonlama)

proturk

Yeni Üye
15 Ağu 2010
38
214
cf28d1yimdjy4etgk.jpg

Spider-Island'dan sonra Yeni Scarlet Spider'ın sırları tam 30 sayfa ile anlatılıyor! •Bu yeni ağkafa kim – ve neden o Houston,Texas'ı
kurtarmaya geldi?

Son düzenleme:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Haydaaaa!!!
Klonun klonu olmasın bu Örümcekde?
Yok ortakyaşar yok klon yok zuzaylı derken (başka boyutlardan gelene ben uydurdum ''zuzaylı'' diyeceğim? ) bir de hayalet olanı çıkmış???
Zevkle okuyacağım ilgiyle takip ediyorum..
Sağolasınız dostum..

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503
bu örümcek nerden çıktı..kaç örümceğimiz oldu.:).çok sağol..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bu karakteri beğendim.
Bu çalışmayı da beğendim.
Devamını merakla beklerim.
Teşekkürler.

blacksuited

Yeni Üye
30 Ara 2011
19
12
Tam da istediğim dergi.Burada görmek gerçekten harika oldu.Devamını merakla bekliyorum.

proturk

Yeni Üye
15 Ağu 2010
38
214
Yorumlar için teşekkürler. Yeni sayıda birkaç saate hazır.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
Ellerine sağlık, bu çalışman da bir öncekinden daha iyi olmuş. Giderek en iyiye ulaşacağını biliyorum. Birkaç öneride bulunmak isterim;

Öncelikle çalışmayı bir an önce bitireceğim diye çok acele etme. Muhtemelen bu aceleden kaynaklandığını düşündüğüm ufak tefek yanlışlar var;

- Font seçimin giderek daha iyi oluyor. Ancak balon yerleşimi biraz daha iyi olabilir. Biraz daha zaman ayırabilsen balonlar mükemmelleşecek.
- Kelimeleri kesmek zorunda kaldığında bunu yazım kurallarına uygun olarak hece bitimlerinden sonra yapman gerekir. Birkaç kez buna dikkat etmemişsin.
- Çeviride halen ufak tefek kaçamaklar oluyor :)

Bu eleştiriler bir yana genel olarak epey iyi gittiğini söyleyeyim bir kez daha. Lütfen bunları daha iyisini yapabilelim diye bir dosttan gelen değerlendirmeler olarak kabul et.

Bizi yeni bir seri ile tanıştırdın. Teşekkürler, kolay gelsin.

ÇizgiRomanDelisi

Yeni Üye
10 Eyl 2012
1
0
Ya yanlışsam düzeltin ama benim bildiğim Scarlet kırmızı tayt üstü mavi bir atlet(gibi) giyiyordu.Hatta çok şekil bulurdum o stilini :) Yanlışmı hatırlıyorum biri düzeltsin :)