28 Days Later Sayı 1 (Çeviri ve Balonlama)

proturk

Yeni Üye
15 Ağu 2010
38
214
Öncelikle sayının balonlarını temizlediği için filmografi'ye teşekkürlerimi sunarım. Çeviri bana aittir. İlk çevirim olduğu için hatalarımı affedin.

10011.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

lemazmatik

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
221
204
Bi' göz attım ilk işin için mükemmel tavsiye vermek bana düşmez ama yazıyı balonlara ortalarsan çok daha iyi olur

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
:)Çeviri yapanlara hayranım gerçekten.Daha önce pek çok yerde yazdığım gibi bu bir üretimdir.Üretilen ve üzerinde emek harcanan her şey değerlidir.Amacına ulaşıp ulaşmaması veya pürüzsüz olması önemli değil.Emeklerinden dolayı bolca teşekkür ederim.Yaptığın işin devamını bekliyorum(uz):)

proturk

Yeni Üye
15 Ağu 2010
38
214
Tabi ki önerilerinizi dikkate alacağım. Yorumlarınız için teşekkürler.

hakanbi

Süper Üye
3 Şub 2011
511
75
dostum indirmeden yorum yazmak istemedim,gayet güzel bir çalışma ama balonlar çok göze batıyor,belki zıt renklerden olabilir .birde bu çizgi roman walking dead mi yoksa benzeri bir şeymi?

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Çok teşekkürler eline sağlık bunun filmini seyretmiştim çok etkileyiciydi. Bakalım çizgiromanı nasıl ;)

dostum indirmeden yorum yazmak istemedim,gayet güzel bir çalışma ama balonlar çok göze batıyor,belki zıt renklerden olabilir .birde bu çizgi roman walking dead mi yoksa benzeri bir şeymi?

Yok abi onla alakası yok bu başka birşey ama kurgu kaynağı aynı sayılır. Yine bir kaç kişi kalmış sıradan insanların ve enfeksiyon kapmış sıradışı yaratıklaşmış insanların arasında ki hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

Son düzenleme:

hakanbi

Süper Üye
3 Şub 2011
511
75
:rolleyes:walking dead i cnbc-e de izlemiştim ,harika bir diziydi.konu benzerliği olan kitaplar aynı tadı verirmi bilemem.bu arada forum saati ile türkiye saati arasında bir saat fark kalmış ,eğer önümüzdeki aralıkta yanlışlıkla saatleri ileri alırlarsa türkiye saati ile zamandaş oluruz.

Son düzenleme:

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
:rolleyes:walking dead i cnbc-e de izlemiştim ,harika bir diziydi.konu benzerliği olan kitaplar aynı tadı verirmi bilemem.bu arada forum saati ile türkiye saati arasında bir saat fark kalmış ,eğer önümüzdeki aralıkta yanlışlıkla saatleri ileri alırlarsa türkiye saati ile zamandaş oluruz.

:) evet arada bir sapıttığı oluyor sanırım yönetim ilgilenir bu konuyla abi merak etme ;)

Bu arada Walking the dead i sevdiysen sana anime seviyorsan, High School of the Dead i tavsiye edebilirim kesinlikle seversin ;) ki +18 bir anime zaten ;)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Selam,
Biraz geç görsem de ilk çalışmanızı indirip inceledim. Oldukça başarılı bir iş çıkartmışsınız.
Balonlamada kullandığınız fontlar göze hitap ediyor. Bir sonraki çalışmanızda balonları ortalamaya çalışırsanız daha hoş gözükecektir. Çeviri ve balonlama yaptıkça gelişir. Yeni çalışmalarınızı merakla beklerken biz çizgi roman severler için yep yeni sayılar kazandırdığınız için teşekkür ederim.
Elinize sağlık.

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
teşekkürler... ilk çalışma için gerçekten güzel olmuş. yazıları ortalamanız ve yazılar için tek karakter kullanmanız çok daha güzel olacaktır... çalışmalarınızın devamını bekliyorum...

sergen07

Süper Üye
20 Kas 2010
479
272
Antalya
Çok teşekkür ederim genellikle bana hitap eden çizgi romanları çeviriyorsun saolasın devamını bekliyoruz