Haluk Yücesoy (Profesör) Anısına

Haluk Yücesoy (Profesör) Anısına

profesör Haluk YÜCESOY

Like Tree856Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15.Mart.2019, 15:22   #31
Kıdemli Üye

hardblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 20010
•Rep Seviyesi :
hardblood has a reputation beyond reputehardblood has a reputation beyond reputehardblood has a reputation beyond reputehardblood has a reputation beyond reputehardblood has a reputation beyond reputehardblood has a reputation beyond reputehardblood has a reputation beyond reputehardblood has a reputation beyond reputehardblood has a reputation beyond reputehardblood has a reputation beyond reputehardblood has a reputation beyond repute
Bu aileye geç katıldığım için tanışma fırsatım olmadı kendisiyle. Ama rahmetlinin ne kadar değerli bir insan olduğu hiç tanımadan tanıyormuş gibi hissetmemden belli. Her ölüm mutlaka erkendir, ama her ölüm bir son değildir. Bu forum var olduğu, bu değerli aile kendisini hatırladığı müddetçe gölgesi bizi kucaklayacaktır. Rahat uyu modern zamanlar Mevlana'sı Haluk abimiz.
hardblood isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mart.2019, 17:10   #32
Çeviri Balonlama

Dindar Diker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 172092
•Rep Seviyesi :
Dindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond repute
Abilerin en güzeli... Eşi olmayan... Cenazesinde dağıtılan fotoğrafı TV ünitesinin en üstünde duruyor, ben ölene kadar da duracak.
Dindar Diker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Mayıs.2019, 02:01   #33
Aktif Üye

fatihcetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 148
•Rep Seviyesi :
fatihcetin will become famous soon enoughfatihcetin will become famous soon enough
Diyara uzun zamandır girmiyordum. Girince bu konuyu gördüm ve yazılanları okudum. Olay ilk gerçekleştiğinde de şimdi de duygulanıyorum. Şahsen tanışma fırsatım olmadı ama etkinliklerden, paylaşımlardan gönlü geniş bir insan olduğunu anladım. Tekrar toprağı bol olsun. Bir yerlerden izleyip devam edin arkadaşlar diyordur. Diyar yaşadıkça kendisi de huzur bulacaktır.
fatihcetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Mayıs.2019, 02:48   #34
Süper Üye

Üsküdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 73
•Rep Seviyesi :
Üsküdar will become famous soon enough
Büst güzel olmuş fakat gerçekten büst yaptırmışsınız sandım.Allah Rahmet Eylesin
Üsküdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Temmuz.2019, 19:22   #35
Yeni Üye

Nemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
Nemo has a reputation beyond reputeNemo has a reputation beyond reputeNemo has a reputation beyond reputeNemo has a reputation beyond reputeNemo has a reputation beyond reputeNemo has a reputation beyond reputeNemo has a reputation beyond reputeNemo has a reputation beyond reputeNemo has a reputation beyond reputeNemo has a reputation beyond reputeNemo has a reputation beyond repute
Yazilanlari okuduktan sonra tanismak isterdim. Mekani Cennet olsun.
Nemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 25.Temmuz.2019, 03:34   #36
Yeni Üye

bortecine1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
bortecine1907 is on a distinguished road
Vay beeee, bir daha buralara uğramam diyordum, şans eseri bu acı haberi öğrenmesem uğramazdım da aslını sorarsanız... Bunca sene olmuş Haluk Ağabey uçmağa varalı. Tini kut kurganı ışık dolsun ve mekanı cennet olsun vesselam...
Bodrum'a yerleştikten sonra helallik istemişmiydim hatırlayamadım ama o kadar gönlü zengin insandı ki etmiştir uçan kuşa hakkını. Ondan alıp taradığım Zagor fasikülleri geliyor aklıma, sabahlara kadar bitmezdi emanet ettiği hazineler, içim buruk, gözüm yaşlı. Ölümlü dünya, yalan dünya, kalbini kırdıklarım haklarını helal etsinler, benden yana da helal olsun eğer varsa hakkım. Allah geride kalanlara sağlıklı bir yaşam ihsan eylesin. Tengri Biz Menen.....
bortecine1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Eylül.2019, 02:09   #37
Yeni Üye

kinkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5018
•Rep Seviyesi :
kinkin has a reputation beyond reputekinkin has a reputation beyond reputekinkin has a reputation beyond reputekinkin has a reputation beyond reputekinkin has a reputation beyond reputekinkin has a reputation beyond reputekinkin has a reputation beyond reputekinkin has a reputation beyond reputekinkin has a reputation beyond reputekinkin has a reputation beyond reputekinkin has a reputation beyond repute
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Teşekkürler rawenx..

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu scanfan tarafından (04.Eylül.2019 Saat 06:57 ) değiştirilmiştir. Sebep: Videoyu bu sayfaya da aldım
kinkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Eylül.2019, 10:20   #38
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 229257
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Standart Haluk Yücesoy (1 Kasım 1954 - 7 Eylül 2017)
Zaman ne çabuk geçiyor... Yarın, sevgili Haluk (profesör) ağabeyimizi kaybetmemizin üstünden tam 2 yıl geçmiş olacak. O'nsuz bir yanımız hep eksik ve de öyle kalacak.
Ruhu şad, mekanı cennet olsun..

Konu Baltimora tarafından (06.Eylül.2019 Saat 11:18 ) değiştirilmiştir.
Baltimora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Eylül.2019, 11:04   #39
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1821705
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Her Eylül ve her geçen gün
eksikliğini hissediyoruz
Haluk ağabeyin. Nur içinde
yatsın...
Alt 06.Eylül.2019, 15:03   #40
Aktif Üye

serdar demircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 15086
•Rep Seviyesi :
serdar demircan has a reputation beyond reputeserdar demircan has a reputation beyond reputeserdar demircan has a reputation beyond reputeserdar demircan has a reputation beyond reputeserdar demircan has a reputation beyond reputeserdar demircan has a reputation beyond reputeserdar demircan has a reputation beyond reputeserdar demircan has a reputation beyond reputeserdar demircan has a reputation beyond reputeserdar demircan has a reputation beyond reputeserdar demircan has a reputation beyond repute
Gerçekten tanışmak, sohbet etmek isterdim...Allah mekanını cennet eylesin.
serdar demircan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil