Ne senin ki bir veda, ne de bizim ki!

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
613
3,374
vjRdaz.jpg

Son düzenleme:

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,043
318,344
Haluk abi,
ulaşamayacagımız eserleri bizlere hiç bir karşılık beklemeden verdin,
Bizleri çok sevindirdin.
RABBİM bizlerin ulaşamayacagı en güzel makama kabul etsin.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,455
Kendi Koltuğunda
:'(Hala inanamıyorum. Bu yaşananlar bir rüya olsa.Keşke üstadımızın bir zaman makinesi vardı onunla geri dönse.Keşke keşke keşke......
İçimiz çoook buruk.Hepimiz ağlamaklıyız..:'(
Ama şunu unutmayın tarih vermiyorum hepimiz onu ziyaret edeceğiz.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Sayın motionun yazdıkları herşeyiyle doğrudur.Bizzat ben defalarca burdan yazdım.Telefonu olsa bende telefonda da söyleyecektim.En son oktay-izmirin paylaştığı fotosunda çok açık yüzünün çöktüğü belli oluyor.Şu son iki gündür kelimelerle ifade edilemeyecek derece de üzgünüm.Kendi aile sorunlarımdan zaten forumu takip edemezken bir girip haluk abinin ölüm haberini görmek beni çok yıprattı.Yaklaşık 4 kilo vermişim.Bir insan neden sigara içme denince içer.Neden canını hiçe sayar,neden,neden...
İnanın tek üzüldüğüm onu kaybetmiş olmak.Keşke hiç birşey paylaşmasaydı.Kafam son iki gündür çok dumanlı.
Evet birgün mezarını ziyaret edeceğim.Ne zaman olur bilmem belki 2 sene sonra ama şu anda bile ruhuna dua etmeyi ihmal etmiyorum.Böyle bir insanın 63 yaşında ölmesi bana çok ama çok koydu.Gözlerim acıyor daha fazla yazamayacağım.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,902
iskenderun-Hatay
Ülkemizde çizgi roman sevgisi yönünden Haluk abi gibi bir ikincisi yoktur. Tabii insani yönden de eşsiz bir karaktere sahipti. İki yıl önce telefonda konuşma şansım olmuştu. Yolun düştüğünde Ankaraya mutlaka bana uğra demişti ama maalesef kısmet olmadı. Üzüntümüz çok büyük..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,921
İstanbul
Sevgili Motion'ın tespitleri çok doğru, buna bir de istirahat etmesi gerekirken sitede yoğun şekilde paylaşım yapmasını da ekleyebiliriz. Kendisine bunu uygun bir dille ifade etmeye kalksak da maalesef başarılı olamadık.. Keşke akranım olsaydı da bu konuda kendisine daha çok baskı yapma şansım olsaydı.. Ah be Haluk abim, keşke şimdi çıkıp şaka desen ve aramıza dönsen... :(

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,447
Sevgili profesör 2015 yılında "Red Kit Sayı 016 Örümcek Ayak (1962) Yurdagül Yayınları" paylaşımını yapınca, ben de altına yorum yapıp, bu paylaşımın bana rahmetli babamı ve ağabeylerimi hatırlattığını yazmış, kendisine bu nedenle teşekkür etmiş ve uzun bir ömür dilemiştim. O da özel mesaj yoluyla bana güzel şeyler yazmış ve teşekkür etmişti. Nereden bilirdim ki bir kaç yıl sonra ona taziye mesajı yazacağımı... Artık göz yaşlarımı yerinde tutamıyorum. Özür dileyerek burada kesiyorum.

Ayhan Polat

Süper Üye
20 Nis 2010
64
294
kendisini tanıma fırsatım olmadı özellikle son dönem paylaştıgı karaoğlan yandım ali burakbey gazete tefrikalarıyla herkein oldugu gibi benim gönlümdede taht kurdu vefatı çok çabuk oldu özellikle benim için tanışmak çok isterdim kendisiyle.. bıtaktıgı yerden özellikle gazete tefrikalarını elimde olanlar imkanıyla paylaşacağım. biraz daha müsaade istiyorum arkadaşlardan işlerimin yoğunluğu bitecek yakında. merhum profesor kadar olmasada yardımcı olmaya çalışacağım foruma.. keşke daha çabuk yapabilseydim paylaşımlarımı sevgili profesor de gorur mutlu olurdu.. mekanın cennet olsun haluk bey .

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Sevgili Motion'ın tespitleri çok doğru, buna bir de istirahat etmesi gerekirken sitede yoğun şekilde paylaşım yapmasını da ekleyebiliriz. Kendisine bunu uygun bir dille ifade etmeye kalksak da maalesef başarılı olamadık.. Keşke akranım olsaydı da bu konuda kendisine daha çok baskı yapma şansım olsaydı.. Ah be Haluk abim, keşke şimdi çıkıp şaka desen ve aramıza dönsen... :(
Ben de Haluk Abi'ye bir iki kez sigara konusunu açınca , başarılı olamayacağımı anlayıp bu konuda başka bir şey söylememiştim.Çünkü ısrarlar, genelde işe yaramayıp ters etki yapıyor.Üstatın tarayamadığı eserleri tespit edip tamamlamalıyız.Ayhan Başoğlu'nun Malkoçoğlu adlı eserinden ismini hatırlayamadığım bir gazetede çıkan bir bandı bana göstermişti.Onu yanılmıyorsam paylaştı.Ayrıca 1950'li ve 60'lı yıllara ait eski çocuk mecmualarını da paylaşırdı.Bir üyemizin forumda Haluk Abi adına bir sayfa açma düşüncesi de iyi fikir.Daha önce, çizerler ile ilgili de böyle bir önerim olmuştu.Tanıtım amaçlı ve onlar hayatta iken çizgi roman konusunda kendileriyle yapılan sohbetin videosunun yer aldığı sayfa gibi...

Son düzenleme: