Popüler Tarih Dergisi (2000-2007 arası tüm sayılar mevcuttur)

atilkurt

Onursal Üye
4 Ocak 2010
335
1,313
Abonesi olduğum google grubunun 2013'den beri uzun bir aradan sonra yapılan ilk paylaşımı. Sizinle paylaşmasam olmazdı.

.......
Nereye yüklesek bir gün silinecekti.
Bu yüzden her hangi bir yere yüklemeyi düşünmüyordum.
Fakat Google Drive yeni keşfettim.
Burada dosyalar hem kalıcı olur, hem de her yerden kolaylıkla ulaşılabilir.
Helal olsun google.
Çok güzel bir hizmet.

Benim gibi yeni keşfedenler için NOT:
Google hesabınız var ise kendi drive ’nıza hemen aktarabiliyorsunuz.

Bütün sayılar yüklendi
Google Drive linki

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
699
İlk baktığım, 1. sayının 19., 23., 37. sayfasında kapak resmi var.
Acaba o sayfalarda reklam mı vardı? Derginin içeriğinde bir kayıp olmuş mudur?

Son düzenleme:

gokcegunel

Yeni Üye
1 Ocak 2012
93
175
Bütün kitaplar rapidshare'e yüklenmiş acaba başka bir yere transfer edilse çok daha iyi olur. Bilmem imkan varmı?

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Tüm sayıların kapaklarını da ben ekleyeyim.
Teşekkürler "atilkurt".

Not: Bu aylık derginin 1. sayısı "Haziran 2000", 78. (son) sayısı ise "Şubat 2007"de çıkmış.

Pop_ler_Tarih_kapaklar.jpg

Son düzenleme:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Çok güzel bir paylaşım... Tarihini bilmeyen toplumlar, geleceğini düzgün inşa edemezler... Bu bağlamda, özellikle tarihe ilgisi olan benim gibi kişiler için, harika bir kaynak olacak... Çok teşekkürler sevgili Atilkurt... Elinize sağlık...

thorkill

Yeni Üye
26 Mar 2013
84
120
Atılkurt üstadım,paylaşımların için çok teşekkür ederim ,ayrıca mahlas dan anlaşılacağı üzere TARKAN hayranısınızda,şu Tan bey in olurunu nasıl alabilip tarkanın fasikülleeri bazı üyelerimizde mevcutmuş.taranmış olarak,bunları okumak için can atıyorum,bende Turkuaz kitaptan bazı ciltleri var ama tamamı muhteşem olacak,bu konuda yardımcı olabilecek miyiz,gerekirse iban ına bir okuma miktarı paslayalım,ama mahrum etmesin,zaten Z kuşağına bedava verse dönüp bakmazlar bile,,eeee neyi bekliyoruz abii..sağlıcakla kalalım tüm çizgi sever kitlemiz..