Pişmiş Kelle Sayı 0050

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,991
neverland
00eke.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,991
neverland
Dostlarım birkaç ay önce başladığım tarama serüvenime bir süre ara. Sanırım ÇD'ye ve sanal mizah arşivine yeterince katkı yaptım. Burada dostlar kazandım oldu. Fikrine katılmasam da, fikrime katılmasa da çoğunuzla iyi bir ilişkimiz oldu. Küfür de yedim, övgü de aldım. azar da işittim. Şöyle oldu böyle oldu. Kafa şişirmeye gerek yok , lafı uzatmaya hiç gerek yok.

Sevgiyle, Saygıyla, Sağlıcakla kalın
Okan KASNAK

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
20,855
Dostlarım birkaç ay önce başladığım tarama serüvenime bir süre ara. Sanırım ÇD'ye ve sanal mizah arşivine yeterince katkı yaptım. Burada dostlar kazandım oldu. Fikrine katılmasam da, fikrime katılmasa da çoğunuzla iyi bir ilişkimiz oldu. Küfür de yedim, övgü de aldım. azar da işittim. Şöyle oldu böyle oldu. Kafa şişirmeye gerek yok , lafı uzatmaya hiç gerek yok.

Sevgiyle, Saygıyla, Sağlıcakla kalın
Okan KASNAK

Sevgili Okan, yaptığınız paylaşımlarla her zaman hafızalarımızda olacaksınız. Çok Çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,962
Övgülerin en güzelini hak ettin sevgili Oks03, küfür edenlerin aynaya bakıp
kendilerine küfür ettiklerine eminim. Mizah bölümümüzün oldukça canlı olması
hepimizin ortak arzusu birimizin bıraktığı yerden diğerimiz mutlaka sürdürürüz.
Amaaa. Mutlaka bir arada olmalıyız, işin muhabbet kısmı da var ki asıl önemlisi
ve bu paylaşımlarımızın sebebi. Tabii ki ben ce. Anlıyacağın, bir yere uzaklaşma..
Selamlar ve teşekkürler..

12 Şub 2010
15,006
543,776
Çizgi Diyarı, sevgi, saygı ve çizgi roman hobimizin dostlarımızla keyifle paylaşıldığı bir zemindir.

Diyarın temel kurallarından birisi, küfür ve hakaretin üyelikle bağdaşmadığıdır. Asla hoş görülemez.

Lütfen, hakaret eden kişiyi yönetime bildiriniz.

Siz değil, o kişi elveda desin Diyara.

Saygılarımla.

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,991
neverland
Bu bir elveda değil dostlar. Kırgın yada kızgın değilim. Ama yorgunum hem de çok. Buralardayım , gönüller bir olsun yeter

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul
Bu bir elveda değil dostlar. Kırgın yada kızgın değilim. Ama yorgunum hem de çok. Buralardayım , gönüller bir olsun yeter

Sevgili Okan üstadım, muhakkak kendince haklı sebeplerin vardır. Sorgulamayacağım. Buralarda olduğunu biliyor olmak yeterli. Arada sırada iki kelamını eksik etmezsen beni, bizi çok mutlu edersin.

Yorgunum diyorsun. Güzelce dinlen. Bolca çizgi roman oku. İyi gelir. Bir süre sonra canın sıkılır, "Diyar'da benim paylaşımlarımı özlemiş dostlarım var" dersin. :)

Gergin günler yaşadık, yaşıyoruz. Özellikle bu döneme denk düşen paylaşımların çok kıymetliydi benim için. Sebep olduğun her bir gülümseme için binlerce teşekkürler, sevgili üstadım.

djeko35

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
168
138
İzmir
Oks03 usta, sayende yüzüm güldü anılarım canlandı. Beni yeniden mizaha sen ve Diyarda bulunan senin gibi diğer ustalar döndürdü. Dinlendikten sonra tekrar yeni paylaşımlarla seni bekliyor olacağım ben kendi payıma, küfür de söyleyene aittir o yüzden üzerine alma diyeceğim. Saygılar.

CortoMaltese

Onursal Üye
8 Ağu 2012
554
2,987
Pişmiş kelle nette hemen hemen hiç bulunmuyordu. Sayenizde bu sorun önemli ölçüde azaldı. Ellerinize sağlık.