Pişmiş Kelle Sayı - 199 ( 17 Aralık 1993 )

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,037
318,143
4BPLlk.jpg

Saygılarımla.​

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,037
318,143
200 milyondan fazla kez indirilen AdBlock, web sayfalarındakirahatsız edici reklamları engelleyen,
cihazınızı zararlı yazılımlara ve bilgilerinizin takip altına alınmasına karşı koruyan tamamen ücretsiz bir eklentidir.
AdBlock'un ücretsizdir.
.

Reklamları Engelle
AdBlock, internetteki reklamların kontrolünü sizin elinize verir. AdBlock ile istediğiniz herhangi bir sitedeki reklamları engelleyebilirsiniz.
Buna YouTube ve Facebook reklamları da dahil.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Sevgili dostumuz Murtaza bey üstadımıza bu değerli çalışma için çok teşekkür ederim. Kıymetini biliyorduk elbette Mizah dergilerinin ama olmasaydı sonumuz böyle...

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,231
İzmir
mediafire guvenlimi?aldatici sahte reklamlar-acilan pencereler disinda mediafire a girince pc islemci son hizz calisio?
Sanirim sahte aldatici reklam pencereler disinda mediafire pc islemciyi son hiz calistirarak bitcoin madenciligi yapmakta?yandex gibi daha kolay sitelere atsaniz daha iyi bence yada her paylasim altina adblock yazinizi ekleyin bence:)
Buarada para icinmi media fire i kullaniorsunuz?Yani bir dergi kac kere indiriliorki de kac sent kazanmak ugruna uyeleri satiorsunuz?bence demez:)
merhaba denis;
nerelisin kaç yaşındasın bilmiyorum, Türkçen zayıf olduğu için mi yanlış yazıyorsun yoksa komik olmaya mı çalışıyorsun onu da bilmiyorum ama bir teşekkürü bile çok görüp saçma sapan emir kipleri kullanman ve ithamlarda bulunman hiç hoş değil. buradaki paylaşımların hepsi hiç bir ticari beklenti olmadan karşılıksız yapılmaktadır, mediafire ile de herhangi bir ticari alışveriş olmadığı gibi oradaki reklamlardan da sitemizin herahngi bir geliri ve beklentisi yoktur. Murtaza5 üstad oradaki reklamlardan nasıl kurtulacağını yukarıda yazmasına rağmen halen aynı şeyleri sorup duruyorsun.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Çok yerinde müdahale için değerli yöneticilerimize çok teşekkür ederim. Murtaza bey dostumuz gönül madenciliği yapar.Kitap paylaşım platformlarında ki bu incitici sözleri sarfedenleri kınıyorum.