Photography - Manuel Libres Librodo Jr

ilhanx

Süper Üye
15 Ağu 2009
5,401
178
Photography - Manuel Libres Librodo Jr
Benim fotoğrafçılığımın önemli kısımları:
-2009'da beş en iyi fotoğrafçının biri olarak Scott Kelby tarafından adlandırdı, UNICEF'in (Geneva) duvar takvim 2009u'nun örtüsünde gözüktü.
-Wwwde ikinci en popüler fotoğrafçı. Dpchallenge. Com- onun Rosalinda resmi, Polonya'da uluslararası bir müzik festivalinin bir posteri olarak yapıldı.
-20 milyon vuruş,birçok ülkede atölyelere davrandı:
Biz, Kanada, Avustralya, Hollanda, UAE, Kuveyt, Bahreyn, Hongkong, Malezya, Endonezya, Singapur, -Sayısız yarışları internet üzerinde kazandı, ve baskıda. Üç, wwwde görkemli ödül galibini ayarlar. Beterphoto. Com; Fisrt, günbatımı til şafak kategorisinde yerleştirir, POTY — dijital kamera magazini; Yılın finalist yolculuk fotoğrafçısını aldat, TPOTY;- vb.
Nikon Filipinler'in ciro edicisi, -EPSON profesyoneli — benim, burada Bangkok'ta bir-bir atölyeye davrandığım Epson Filipinler, isteğin üzerinde: Fotoğrafçılığın dünyasına binişin dört yılı ve ben hala, bu seyahatin, bana teklif ettiği heyecan verici ilmikler ve dönüşleri beğeniyoruz. Pbase, benim için birçok yeni heyecan verici fırsatı açtı. Ben, (Dijital fotoğraf BK, dijital kamera BK, Mabuhay, Filipinler, dijital fotoğrafçılık BK, diğerlerinin arasında) çeşitli uluslararası magazinlerde yayımlandım, ve ben, benim, UNICEF-2008 takvim planlamacısında yer verilen fotoğrafçıların biri olduğum ve onların 2009 duvar takviminde gözüküyor olacak olduğum Polonya, Hindistan, Amerika, vb.de diğer uluslararası ilanlarda gözüktüm). Ben hem de, Asya'nın ana şehirlerinin bir kısmında ressamlık atölyelerine davranmıştım, ve Kanada'da. Benim son amacım, benim kendi resimli kitabıma sahip olmaktır. başlangıçta Lambunao şehrindenim, Iloilo vilayeti, Filipinler'in merkezi parçasında saptadı. Güncel olarak, ben, uluslararası bir okulda burada Bangkok'ta resim ve çizim öğretirim.

Libro1.jpg

Libro2.jpg

Libro3.jpg

Libro4.jpg

Libro5.jpg

Libro6.jpg

Libro7.jpg

Libro8.jpg

Libro9.jpg

Libro10.jpg

Libro11.jpg

Libro12.jpg