Fantom Frew Sayıları

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
file
file

Değerli dostlar aşağıdaki linkte fantomun Avustralya Frew Yayınevi'nden çıkmış toplam da 1740 sayısından 425 sayı ve
Fantom Ansiklopedisi adıyla Lee Falk'ın hazırladığı bir kitap ve yine Lee Falk ile ilgili bir kitap mevcuttur. İngilizce
olan kitaplar her sayı tek macera şeklindedir. 425 fantom macerasını merak edenler sadece linke tıklamalı ve sabırla indirmelidir.
Benim bunları indirmem tam 5 günümü aldı. İyi seyirler diliyorum.

Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Bu gerçek bir hazine üstadım. Yaklaşık 20 gblık phantom. İndir'e basarken heyecanlandım. Valla teşekkür etmeye cümle bulamıyorum. Ellerine, emeğine sağlık.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Serdar67 kardeş, bunlar da ne?!.. Nutkum tutuldu. Ne olacak şimdi?. Nasıl indirilir bunlar?. OFFF, heyecan bastı, aman unutmayım, teşekkürler. :)

All4all

Kıdemli Üye
23 Haz 2016
189
577
Manaus
Indirmeye basladiktan sonra incelemeye basladim, bir sorum olucak, asagi yukari ilk 700 sayi eksik listede. Listeyi yapan arkadas sanirim Hindistanli. Onunla kontaga gecmek mumkun olurmu ilk 700 sayi icin. Yada sizin bildiginiz alternatif websiteleri varmi arastirma icin? Frew serisi anladigim kadari ile en kapsamli ve eksiksiz kizilmaske serisi. Egmont/Fantomet,n i de icine alan bir seri. Tamamlarsak cok guzel olur sanirim butun severler icin.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Indirmeye basladiktan sonra incelemeye basladim, bir sorum olucak, asagi yukari ilk 700 sayi eksik listede. Listeyi yapan arkadas sanirim Hindistanli. Onunla kontaga gecmek mumkun olurmu ilk 700 sayi icin. Yada sizin bildiginiz alternatif websiteleri varmi arastirma icin? Frew serisi anladigim kadari ile en kapsamli ve eksiksiz kizilmaske serisi. Egmont/Fantomet,n i de icine alan bir seri. Tamamlarsak cok guzel olur sanirim butun severler icin.

Dostum açıkçası benim tek aklıma gelen google yardımıyla aratmak eksikleri ama nette bu düzeyde başka seri olduğunu da sanmıyorum.700 sayıyı daha bulmak ki bulunursa büyük olay olur.O kişinin de bence tüm bulabildiklerini yüklediğine eminim.

All4all

Kıdemli Üye
23 Haz 2016
189
577
Manaus
Sanirim haklisiniz, internette biraz arastirdim, tek tuk dolasan phantom frew lerin hepsi var listede. Arkadas uzun ve zahmetli bir is yapmis