Tex - Magazin Mayıs 2019 / Kanlı Hasat

Pertev

Çeviri & Balonlama
1 Ara 2017
522
6,222
TEX - MAGAZİN MAYIS 2019 / KANLI HASAT

Yeni Macera
- 78 sayfa -​

52499088660_43edf1eb95_z.jpg

oo"Çeviri, balonlama ve kısmi kapak dizâynı, bana aittir."oo

Moderatör tarafında düzenlendi:

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,943
23,713
Kıbrıs
İlginç bir macera.Sapık fikirli kaçıklarla Teks ilk defa uğraşmıyor.Teşekkürler.Yalnız kapakta Gros Jean var.Macera Kanada'da geçmiyor.Sanırım kitabın başındaki 34 sayfada Gros Jean ve Kanada ile ilgili detaylar var.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Magazine n.5.1 - Kanlı Hasat (Raccolto insanguinato) Rauch- Poli
1 Kanlı Hasat (Raccolto insanguinato) Sf:35-112

Magazine n.5.2 - Yukon Race (Yukon Race) Giusfredi-Font
2 Yukon Race (Yukon Race) Sf:145-176

2. macerayı da çevirisini yapacak mısınız... 1. macera için teşekkür ederim...

Yayınevleri kızmazsa magazin 1-4 arası da olabilir...
Tex Magazine
Anno Başlık Basım
2016 Pençeler! (Artigli!) Ocak
Maria Pilar (Maria Pilar)
2017 Özgürlük Çiftliği (Freedom Ranch) Ocak
Ormanda Terör (Terrore tra i boschi)
2018 Model Mahkûm (Detenuto modello) Ocak
Savaşçının Ruhu (L’anima del guerriero)
2018 Lilyth'in Sırrı (Il segreto di Lilyth) Eylül
Dinamit (Dinamite)
2019 Kanlı Hasat (Raccolto insanguinato) Ocak
Yukon Race (Yukon Race)

Son düzenleme:

zeytinrengi

Aktif Üye
11 Nis 2009
458
941
Bu değerli çeviri ve balonlama için çok teşekkürler değerli Pertev.Ellerine,emeklerine sağlık.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Değerli Pertev Üstadım,
Bir kez daha çok kıymetli bir Çeviri-Balonlamaya imzanızı atmışsınız. Bu değerli eseri dilimize kazandırdığınız için teşekkür ederim. Başarılı çalışmalarınızın hevesli takipçisiyim...

İlginç bir macera.Sapık fikirli kaçıklarla Teks ilk defa uğraşmıyor.Teşekkürler.Yalnız kapakta Gros Jean var.Macera Kanada'da geçmiyor.Sanırım kitabın başındaki 34 sayfada Gros Jean ve Kanada ile ilgili detaylar var.

Gros-Jean hakkında 129. sayfada başlayan bir yazı var ve 145. sayfadan itibaren Yukon Race adlı Gros-Jean'in başrolde olduğu macera yer alıyor ve 176. sayfada sona eriyor.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Bu macerayı okuyunca iki şey hissettim, daha doğrusu çağrıştırdı; birincisi hikayenin başında cereyan eden kurban etme merasimi bana sanki Nicolas Cage'nin Lanetli Ada isimli bir filmi vardı onu hatırlattı, Cage küçük kızını bulmak amacıyla bir adaya gidiyordu orada apateizmin doruklarında eski pagan inanışlarını sürdüren insanların yaşadıklarını farkediyordu. Yüzlerindeki sürdükleri boyadan kelt inanışlarını devam ettirdiklerini falan düşünesi geliyordu insanın. Neyse filmin sonunda Cage'yi yakarak kurban ediyorlardı, işin garip tarafı eşi ve kızı da o insanların tarafındaydı vs vs.
Diğer hissettiğim şey ise çizgilerin beni bir an için Judas maceralarına götürdüğü. Aynı tip çizim teknikleri olabilir. Neyse bunları boşverelim ve netice-i kelam ben macerayı sevdim.
Elinize sağlık sayın Pertev.

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,478
Çok teşekkler. Kendim için bu kapağı oluşturmuştum. Kullanmak isteyen resme tıklayıp farklı kaydedebilir.

000.jpg
[/url][/IMG]