Pekos Bill Özel Sayı 01- Baks Büyük Düşmana Karşı (15.11.1952)

12 Şub 2010
15,006
543,719
pekos05.jpg

Sevgili direnc11 şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Abi teşekkürler, acaba Nihatın annesinin durumu nedir, arayamadıkta arkadaşımızı. Acil şifalar diliyorum annemize.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Aslında bilenlere sormak isterim bu birinci sayı ne kadar özel, nedir, niye böyle basılmış..
Şu çizgi roman tarihimizde ne ilginçlikler ne gariplikler var. Haluk abi sayesinde artık görerek bilgi sahibi oluyoruz.. Saygılar abi..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Çizgi roman alanındaki bilgimin ne kadar yetersiz olduğunu bir kere daha düşünmeme sebep olan
ve de bunu teyid eden harika ve farklı bir paylaşım...
Teşekkür ediyorum Sayın "Profesör";
hakkınızı helal edin.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Forumdan ayrı kalmak durumunda kaldığım bir süreç yaşıyorum. Bu süreç boyunca telefonumdan da olsa Diyarı'ma her gün göz atmaya çalıştım. Haluk Abi'nin yaptığı birbirinden eşsiz paylaşımların içeriğini göremesem de başlıkları ve kapak resimleri beni çok değişik duygulara sürükledi. Bu duygularla ilgili daha rahat olduğum bir dönemde uzun uzun yazmak isterim. Şimdilik birkaç günlük bir zamana sahibim ve bu zaman diliminde mümkün olduğunca yakalamaya çalışacağım kaçırdıklarımı.

Sevgili Haluk Abim bu eşsiz paylaşımlarının birkaç tanesini de bana hediye ederek beni son derece duygulandırdı. Bu da o paylaşımlardan bir tanesi.

Çizgi Diyarı'nı çok seviyorum ve bir çeşit gönül bağım var. Bunun çok sebebi mevcut. Ama Haluk Abi'yi tanımama vesile olması tek başına yeterli bu sevgi için.

Teşekkür ederim, abi.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Çok teşekkür ederim,sayenizde Pekos Bill'in bir Özel serisi olduğu ve nice bilinmeyenleri gördük.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
"Baks" nedir :Z o nedir, bu nedir, şu nedir :D tamam ben çizgi romandan anlamıyorum, kabul ediyorum artık :( sağol Haluk abi :)

Sevgili Ozan ben de seninle aynı yerdeyim..
Bir bulsam bu Alâeddin Kıral'ı, soracam da ne yapmaya çalıştığını, amacının ne olduğunu? Biraz geciktim..
Baks nedir?
Bir bilen aranıyor..
Hele o metinleri yazanı bir bulsam..
Bip, bip..
Korkunç ama güzel..
Tekrar teşekkürler..

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Nadir ötesi bir kitap, ilk kez okuyorum.
Ağabey sayenizde çizgi romanı yeniden öğreniyorum.
Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.