Çok Yakında; Johan ve Pirlouit-Kısa Hikayeler-İlave Paylaşım.

Çok Yakında; Johan ve Pirlouit-Kısa Hikayeler-İlave Paylaşım.

Paylaşacaklarımız

Like Tree26Likes
  • 17 Post By baybora
  • 3 Post By sarkomer
  • 2 Post By ulucak
  • 2 Post By lotoloto
  • 2 Post By mustibey

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03.Haziran.2015, 19:55   #1
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

baybora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 262519
•Rep Seviyesi :
baybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond repute
Yeni Çok Yakında; Johan ve Pirlouit-Kısa Hikayeler-İlave Paylaşım.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Johan ve Pirlouit Kısa Hikayeler adlı çizgi romanı mayıs ayı ortalarında paylaşmıştım. Yaptığım araştırmalarla eksik olan tüm hikayelerle beraber diğerlerinin de daha canlı, temiz ve yüksek çözünürlüklü nüshalarına ulaştım. İlk hikaye olan Yeşil Ejderha'nın orijinal Fransızcalarını da bulup, hepsini tekrar tercüme ve düzenleme yaptım. Sadece Burakem arkadaşın yaptığı dört hikaye aynen kaldı. Burakem arkadaşa ve bulamadığım diğer hikayeleri bulmamda yardımcı olan gandor08'e teşekkürler.
Ayrıca, Peyo'nun Johan ve Pirlouit serisinden önce 1947 yılında yaptığı, görünümünden çok tarihi değeri olan Johan adlı iki adet siyah beyaz ilk çalışmasını da tercüme edip ekledim.

Son konrolları da bitirince çok yakında sunacağım. Johan ve Pirlouit'in sayfasında bulunan eski paylaşımımdaki yenilenen indirme linkinden indirebilirsiniz. Eskisini silersiniz. Yenisi mükemmel oldu.

Kolaylık için:
Eski paylaşımım; burada;

Bazı arkadaşlar yeni linkin burada olduğunu zannediyorlar. Yukarıda açıkladım ve üstteki linkte bulunan yerde yeni indirme linkini bulabilirsiniz. Bu sayfayı sadece tanıtım amacıyla yaptım.

Yakında görüşmek üzere, iyi okumalar.

Konu baybora tarafından (29.Ağustos.2018 Saat 18:39 ) değiştirilmiştir.
baybora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Haziran.2015, 01:44   #2
Yönetici

sarkomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1689760
•Rep Seviyesi :
sarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond repute
Emekleriniz için teşekkür ediyor,
yeni paylaşım ve yeni linki merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum.
Saygılarımla Sayın "baybora"...

profesör, baybora ve ulucak bunu beğendi.
sarkomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Haziran.2015, 15:34   #3
Süper Üye

ulucak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 19524
•Rep Seviyesi :
ulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond repute
bende merakla bekliyorum -emekleriniz için çok teşekkürler -elinize sağlık
profesör ve baybora bunu beğendi.
ulucak isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Haziran.2015, 07:10   #4
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

lotoloto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 404688
•Rep Seviyesi :
lotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond repute
merakla ve sabırsızlıkla ben de bekliyorum, baybora...eline sağlık...
lotoloto isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Haziran.2015, 08:42   #5
Süper Üye

mustibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 3888
•Rep Seviyesi :
mustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond repute
Vallahi ben de bekliyorum! ...Ve de elinize/emeğinize sağlık.
mustibey isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Haziran.2015, 19:26   #6
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

baybora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 262519
•Rep Seviyesi :
baybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond repute
Bazı arkadaşlar yenilenen indirme linkinin nerede olduğunu anlamamışlar sanıyorum. İndirme linki ana sayfadaki çizgiroman dünyası bölümünde Johan ve Pirlouit'i bulup tıklayın, orada, kolaylık için linki aşağıdadır:

baybora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil