Paylaşacağım çizgi romanlar

12 Şub 2010
15,006
543,776
Taramış olduğum ve belli sürede paylaşacağım bir kısım çizgi romanları bilgilerinize sunuyorum.

Bunlardan dostlar tarafından taranmış olan varsa benim yüküm hafifler; ama henüz taranmamış ise bunların taranması yerine başka çizgi romanı taramayı tercih edersiniz diye bu açıklamayı yapıyorum. Buna rağmen ben de tarayıp paylaşmak istiyorum denilmesinde bence hiç bir sakınca bulunmamaktadır.

Süper Gordon Uzay Yayınları 41 - 58 arasında sıralı listede kırmızı olan tüm sayılar.

Can Kardeş'in forumda kırmızı olan tüm sayıları.

Kinova Ceylan Yayınları 12. Seri den 21-22-31 sayılar.

Tom Kit serisinin forumda paylaşılmamış olan tüm sayıları.

Ceylan 2. seri 24-32 arası sayılar.

Saygılarımla.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
profesör dostumuzun harika listesine teşekkürler.
Süper uzay Gordon kısmında yükünü azalmak gerekirse
sayı 41 - 44 - 48 - 55 taranmış olarak elimde mevcuttur.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Taramış olduğum ve belli sürede paylaşacağım bir kısım çizgi romanları bilgilerinize sunuyorum.

Bunlardan dostlar tarafından taranmış olan varsa benim yüküm hafifler; ama henüz taranmamış ise bunların taranması yerine başka çizgi romanı taramayı tercih edersiniz diye bu açıklamayı yapıyorum. Buna rağmen ben de tarayıp paylaşmak istiyorum denilmesinde bence hiç bir sakınca bulunmamaktadır.

Süper Gordon Uzay Yayınları 41 - 58 arasında sıralı listede kırmızı olan tüm sayılar.

Can Kardeş'in forumda kırmızı olan tüm sayıları.

Kinova Ceylan Yayınları 12. Seri den 21-22-31 sayılar.

Tom Kit serisinin forumda paylaşılmamış olan tüm sayıları.

Ceylan 2. seri 24-32 arası sayılar.

Saygılarımla.

Sevgili ağabeyim bu kitaplara sahip olan insn sayısı ikidir, üçtür hadi bilemedin en fazla dörttür... Torpil geçeyim beş olsun... Bu nedenle korkarım sana düşecek bütün bunları taramak... Güç ve sabır diliyorum... Teşekkürler ederim..

12 Şub 2010
15,006
543,776
profesör dostumuzun harika listesine teşekkürler.
Süper uzay Gordon kısmında yükünü azalmak gerekirse
sayı 41 - 44 - 48 - 55 taranmış olarak elimde mevcuttur.

41. Sayı, bugünkü paylaşım listemde sevgili palio
Diğerlerini memnuniyetle sana bıraktım:)
Teşekkür ediyorum.

Sevgili ağabeyim bu kitaplara sahip olan insn sayısı ikidir, üçtür hadi bilemedin en fazla dörttür... Torpil geçeyim beş olsun... Bu nedenle korkarım sana düşecek bütün bunları taramak... Güç ve sabır diliyorum... Teşekkürler ederim..

Sevgili üstadım, yukarıda saydıklarım kolay bulunanlardan olduğu için ve emek israfı olmasın diye duyuru yaptım. Nitekim sevgili palio 'da da taranmış olan çakışan sayılar varmış. Bilsem onları taramazdım. Süper Gordon'lar için sevgili zamangezgini çok önceden duyuru yapmıştı ama zaman bulamadığından onları paylaşamadı sanırım. Umarım uygun zamanı olur da serinin başından itibaren olan sayıları paylaşır.

Bulunması zor olanların bir kısmı için sevgili palio ile pişti olma ihtimali var ama zaten o da henüz eskilerden paylaşıma başlamadı:)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Valla palio68 ve profesörün içinde olduğu bir çizgiroman düşlüyorum o işlere elim yatkın olsa hemem çizeceğim senaryo ise önce kim tarayacak şeklinde valla ben artık koptum hele süper gordonları görünce boyut atladım yakında ağzımda oynatmaya az kaldı doktorum nerde diyerek gezeceğim.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Paylaşım konusunda haklısın Haluk abi, biz henüz daha eskilere başlangıc yapmadık yaparken muhakkak bunları bildirmeye özen gösterirsek çakışmalar yaşanmadan ilerlemiş oluruz. Paylaşılacaklar bölümüne bir liste hazırlamam gerekecek lakin bu listedekilerin hepsini taranmış olduğumuzdan yalnızca düzenleyip paylaşıma hazır edeceğim arada arkaşların taradıkları varsa listeden çıkartırız çünkü listemiz birazcık uzun olacak gibi..:)
İşlerim şu sıra yoğun olduğundan ilgilenemedim fakat liste için yarın akşama bilgilendirmeye çalışırız..

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,871
5,108
Sayın profesör ;

Sizler sayesinde duygularımız bayram ediyor.
Edepsizlik saymazsan şu cümleyi kurmadan geçemiyeceğim. "Sayın Profesörümüz ; Sen şimdiye dek sunduklarından da sunacaklarından da daha fazlasısın bizim için" Var ol , sağ ol !!!!!

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.