Dampry Renkli Balonlama Hk.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
dampyr09lamiahhorzoeo.jpg

dampyr21horzvnv.jpg

dampyr22horz.jpg

Sitemizde siyah beyaz paylaşımı olan 9, 21 ve 22 nci bölümlerinlerin renklilerini buldum. Balonlamaya başlıyorum. 21 nci bölümü temizledim. Yarın başlayacağım.

İşi olmayan veya müsait olan arkadaşlardan ricam 9 ncu ve 22 nci bölümlerin türkçesinden balonların içindeki yazıları word dosyası haline getirebilirler mi?

Yardımcı olacak çıkarsa bir kaç gün içinde balonlamayı bitirirebilirim.

Şimdiden teşekkürler.

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Selamlar;
dampry 21 renkli türkçe balonlama sitemizde mevcut .Daha önce Filmografi tarafından balonlanmıştı..

Ayrıca renkli 22'nin de ilk 40 sayfası yine aynı arkadaş tarafından renkli türkçe balonlandı. O da sitemizde yarım olarak mevcut. Kalan sayfaları onun kullandığı cccomiccrazy fontu ile tamamlarsanız sayı bütünlüğü korunmuş olur..

Keza 9.cu sayıyı da aynı fontla balonlamanız dileğiyle, şimdiden kolay gelsin diyorum....

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Selamlar;
dampry 21 renkli türkçe balonlama sitemizde mevcut .Daha önce Filmografi tarafından balonlanmıştı..

Ayrıca renkli 22'nin de ilk 40 sayfası yine aynı arkadaş tarafından renkli türkçe balonlandı. O da sitemizde yarım olarak mevcut. Kalan sayfaları onun kullandığı cccomiccrazy fontu ile tamamlarsanız sayı bütünlüğü korunmuş olur..

Keza 9.cu sayıyı da aynı fontla balonlamanız dileğiyle, şimdiden kolay gelsin diyorum....

Teşekkür ederim kardeşim, arattırdığım halde bulamadım, 300 sayfayı yeniden editleyecektim, şimdi 140 sayfa var. Arkadaşımız devam etmemiş anlaşılan ben bitireyim bu boş günlerimde.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Büyüksün üstadım :D, renkliye karşı değilim, özellikle Bonelli'leri hiç mi hiç renkli sevmiyorum, hatta ilk çıkışı renkli olmayıp da sonradan renklendirilmişlere bakamıyorum dahi, ne kadar istesem de olmuyor bir türlü, tabii seven çok fazla arkadaşlarımız mutlaka var, şimdiden kolay gelsin dostum :), sen her yere yetişirsin :d