Kozmik odayı açıyorum

12 Şub 2010
15,006
543,776
Çizgi roman hepimizin,

Ne kadar güzel bir söz...

Bu sözü sık sık tekrarlamaktan bıkmayacağız. Kozmik odalarda hapsedilen çizgi romanlardan aklınızda ne varsa, ama ne varsa hepimizin olacak.

Saklayan, turşusunu kuran, benden başkasında olmasın diyen kim varsa, sakladığından fazlasını çizgi roman tutkunu Çizgi Diyarı'nda bulacak.

Saygılarımla.

01gcg.jpg

03fnf.jpg

04shs.jpg

06qrq.jpg

10qgq.jpg

Kapakları eksik sunuyorum. Paylaşıldığında tam kapak koyacağım​

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Abi meraktan çatlatacaksın bizi, şaka bir yana aynen katılıyorum abi size, olsada bizde kozmik odalardan çıkartma yapsak. Ama size söz veriyorum bende herkesi bu konuda seferber ettim ne bulurlarsa bana gelecek bende burda paylaşacağım.

Hakkınız ödenmez iyiki varsınız.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
İmkansız başarılıyor..

Emeğiniz ve katkınız için çok teşekkür ederim sevgili profesör..

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Herhangi bir şeyi samimiyet ve tutkuyla sever ve arzularsanız önünüzde hiç bir engel duramaz. Gereken tek şey sadece zamandır.
Bunun en büyük kanıtı...

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
kapakları görünce bu kozmik odadan çıkacaklar için heycanlanmamak elde değil , merak ve heyecanla bekliyorum

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Hocam biraz daha zorlasa, EsseGesse'nin çocukken yaptıkları resimleri falan da çıkaracak. :)

Bir gün, Türkiye'de Çizgi Roman konulu bir kitap yazılırsa, Profesör o kitabın yüzde 30'unu falan kaplar herhalde.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Kozmik odanın açılış merasimine katılamadım. Ancak oda "kozmik" ünvanını fazlasıyla hak ediyor. Odanın açılışı ve paylaşımlar çok aktif olamadığım, sadece telefondan girip kapak resimlerini görerek iç geçirdiğim bir döneme denk geldi. Bu "kayıp" zamanı telafi etmeye çalışıyorum ama işim epey zor. Daha 17 Ocak'a gelebildim :( Bu tarihten sonra neler paylaşıldı neler...

Haluk Abi her zaman şaşırtmıştır beni. Enerjisiyle, bitmeyen hoşgörüsüyle. Onunla geçirilen her bir saniyeye de şaşırmışımdır. Her an, her saniye keyifli geçer mi? Söz konusu olan Haluk Abi ise "evet, geçer". Kozmik oda bu şaşkınlıklarıma bir yenisini daha ekledi. Birileri yıllar sonra arkamızdan burada, Diyar'da çizgi roman adına yapılanları yazarsa şayet, baş köşeyi Haluk Abi'ye ayırsın. Emek veren çok dostumuz var ama eminim herkes Haluk Abi ile ilgili benimle hemfikirdir.

Teşekkürler, abi. Pek çok şey için.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Ben de açıyorum Mozmik odamı ya :1:ama yok ki :7: olsun :D ben de yüreğimi açıyorum işte :d tüm sevgili üstadlarım sağolsun :) çabuk Yuki'ler tamamlansın işte :mad:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Zaten ne olduysa Kozmik Oda açılışından sonra oldu bu forumda biz günlük takip edenler bile anlayamadık daha halada anlayamıyoruz, gidiş hattını.

Ama şu bi gerçek üstadım bu gidiş hattı çok güzel.