Abdülcanbaz Külliyatı

mutluturk

Yeni Üye
9 Eyl 2009
34
15
1980 yılında Milliyet Yayınlarının çıkardığı değerli usta Turhan Selçuk'un 24 kitaplık (+1 özel sayı toplam 25 kitap) "Abdülcanbaz Külliyatı"nı buradan paylaşmak istiyorum.Tamamı kendi yüklememdir.
Ancak,foruma nasıl ve ne şekilde sucağım ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım.Moderatorlerden bir yardım alabilirsem çok iyi olacak.
Saygılar.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Sevgili Mutlutürk;Çizgiroman başlığı altında Abdülcanbaz bölümü açılmıştır.Paylaşımlarınızı o başlık altında yaparsanız biz de sıralı bir liste oluşturup oraya ekleriz.

İlgi ve alakanız için teşekkürler.
Sağlıcakla kalın.

mutluturk

Yeni Üye
9 Eyl 2009
34
15
Sanırım Milliyet yayınlarının iki ayrı serisi var. Bende ilk sayı Ramona olarak gözüküyor.

Tek seridir ve 24 kitaplıktır.Bendeki 25. kitap (Cihanyandı Saliha) kuşe kağıda basılmış ve Sayın Turhan Selçuk tarafından adıma imzalanmış özel bir kitaptır.Üzerinde sayı yoktur.
Ayrıca Yapı Kredi Yayınlarından 20 kitaplık bir seri daha çıkmış ve hala piyasada satılmaktadır.
Bu arada,saygısızlık yapmamış olmak adına,elinizdekileri hazırlayıp paylaşmayı düşünüyorsanız ben derhal diğerlerini taramayı ve yüklemeyi durdurabilirim.
Sevgiler.

pegasus

Süper Üye
6 Ağu 2009
697
1,752
İstanbul
Dostum Benim Abdülcanbaz serisinden tek taradığım macera Allahabad Elmas'ı. Birkaç tanede alıntı kitap var elimde. Sen taramaya devam et. Diğer maceralarıda merakla bekliyorum. Emeğin ve paylaşımın içinde teşekkür ediyorum.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,844
4,993
Taramanızı ben ve sitedaşlarım adına merakla bekliyeceğiz....
Band halindeyken kaçırmazdım. Bir arada kitap olanları da aldığımı hatırlıyorum da neredeler bilemiyorum ( Milliyet mi desem , Karacan mı desem inanın yayınevini de tam hatırlamıyorum ). Bu yüzden çok değerli bu eserleri tam deyimi ile dört gözle bekleyeceğim.
Kolaylıklar dilerim.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,147
İstanbul
Taramanızı ben ve sitedaşlarım adına merakla bekliyeceğiz....
Band halindeyken kaçırmazdım. Bir arada kitap olanları da aldığımı hatırlıyorum da neredeler bilemiyorum ( Milliyet mi desem , Karacan mı desem inanın yayınevini de tam hatırlamıyorum ). Bu yüzden çok değerli bu eserleri tam deyimi ile dört gözle bekleyeceğim.
Kolaylıklar dilerim.

İncelerseniz eğer, 2009 tarihli bir gönderi için yorum yapmışsınız.
Bildiğim kadarıyla Abdülbanbaz'ın maceraları hem şu an basılıp satılmakta olduğundan ve hem de yayıncı kuruluşun ricasıyla forumumuzda paylaşılamamakta.
Belki ilerleyen bir zamanda...

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,844
4,993
Uyarınız için Teşekkürler ...
Burada anlatması uzun sürecek bu nedenle detaylı anlatamıyacağım.
Ben yaklaşık 2 yıldır siteye giremedim. Siteden öte internet kullanamadım. Türk Telkom'un yüzünden. 8-9 ay para kesip hat vermediler. Şimdi de bu devam ediyor... Konuk bulunduğum evden girebildim.
Gerçekten teşekkür ederim , uyarınıza... Dikkat etmemişim...