tarayabilirsem paylaşacaklarım :)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Görmemişin bir yazıcısı olmuş misali taramaya çalışacağım tüm kitapların ilk sayfalarını sunuyorum:p

tarama0001vzv.jpg

tarama0002owo.jpg

taramaa0001.jpg

taramaa0002.jpg

taramall0001.jpg

taramall0002.jpg

taramall0003.jpg

taramax0001.jpg

taramax0002.jpg

taramax0004902.jpg

taramax0005.jpg

hepsi orjinal alpagut-ürer serisinde kırmızı olan kitaplardır, şimdi caretta dostum araya girmeden belirtiyim:D Puikin oyunu ve Düellocu
türk swinglerdir, hayır kızdırmayacagımı bilsem savok dostumdan da türk swingler için bir liste isteyeceğim ama kızacagı için şimdilik istemiyorum:9

taramaw0001.jpg

taramaw0002.jpg

İzmirdekiarkadaşların çogu biliyorlardır fakat kitapları internetten aldıgım satıcının dükkanı İzmirde (iyi bir dialog kurmuştuk) ilgilenen arkadaşlar için paylaştım

ve son olarak büyükbeyaz dostum biraz becerebilmişmiyim senin düşünce ve tavsiyelerin önemli

çok uzun oldu artık yarın ölmezsek( 21 aralık dünyanın sonu ya :cool: ) görüşmek üzere

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Sevgili İlhan Tok yüce gönüllü, paylaşımcı bir beyefendi olarak neslinin tipik saygın bir insanı.
Paylaşımlarınızı zevkle okuyacağıma eminim :).

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,743
Kıbrıs
İlhan dostum tarayacağın Swing'lerin kapakları yok mu?Cilt Swinglerin
pek çoğunda kapak yok.Bir de iki fasikül halinde yayınlanan sayılara
dikkat etmek gerekir.Taranacak olan dergilerin de yazılarının tam okunması da önemli.
Ben bazı ciltlerin sayfalarının dağılmasını göze alarak ortadaki
zımba telini çıkarıyorum.Madem ki yeni bir seri başlattık bunu en güzel,
kaliteli paylaşımlarla yapalım.Acele etmeyelim.
Ben forumda mevcut olan Colinmccay'ın listesindeki eksik görünen sayıları tamamlamayı hedefledim.Bu arada bu Colinmccay dostumuzun
da devamlı kulaklarını çınlatıyoruz.Forumda halen var mı?Hiç sesi
soluğu çıkmıyor!
Adı geçen listeden sayı 100:"Swing'in "Öyküsü"taramada.Sayı 200"Susuzluk" sırada.Sayı 146"Kaptanın Aşkı" ve 147 "Ölüm Çemberi" taramada.Şu anda adını unuttuğum bir Türk çizimi Swing
de taramada.
Emin adımlarla gidelim;forumdaki diğer arkadaşların da katkılarını
alalım.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
İlhan dostum tarayacağın Swing'lerin kapakları yok mu?Cilt Swinglerin
pek çoğunda kapak yok.Bir de iki fasikül halinde yayınlanan sayılara
dikkat etmek gerekir.Taranacak olan dergilerin de yazılarının tam okunması da önemli.
Ben bazı ciltlerin sayfalarının dağılmasını göze alarak ortadaki
zımba telini çıkarıyorum.Madem ki yeni bir seri başlattık bunu en güzel,
kaliteli paylaşımlarla yapalım.Acele etmeyelim.
Ben forumda mevcut olan Colinmccay'ın listesindeki eksik görünen sayıları tamamlamayı hedefledim.Bu arada bu Colinmccay dostumuzun
da devamlı kulaklarını çınlatıyoruz.Forumda halen var mı?Hiç sesi
soluğu çıkmıyor!
Adı geçen listeden sayı 100:"Swing'in "Öyküsü"taramada.Sayı 200"Susuzluk" sırada.Sayı 146"Kaptanın Aşkı" ve 147 "Ölüm Çemberi" taramada.Şu anda adını unuttuğum bir Türk çizimi Swing
de taramada.
Emin adımlarla gidelim;forumdaki diğer arkadaşların da katkılarını
alalım.

caretta dostum ,
ne yazık ki orjinal ilk kapakları yok(sadece bir tanesinin var), zımba teli konusunda hem fikirim bende öyle yapacagım, listeyi taranacaklar ve paylaşılacaklar diye revize edeceğim ki destek kuvvetlere katkı konusunda sıkıntı olmasın,
bu arada ugursuz altın macerasıın ilk fasikülünüde buldum macerayı tamamlayıp paylaşacağim :45:

umut22

Aktif Üye
8 Tem 2010
397
982
Allaaaahhh, swinglere doyacağız desene:43:.:89: Çocuklar gibi mutlu oldum valla.:46: