Paylaşmayacaklarım!..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
037omo.jpg

040wtw.jpg

043vpv.jpg

044sus.jpg

045uhu.jpg

046lml.jpg

047xyx.jpg

048wkw.jpg

049ooo.jpg

050hlh.jpg

051nxn.jpg

052fmf.jpg

053jqj.jpg

054pvp.jpg

055hqh.jpg

059fqf.jpg

060vsv.jpg

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
şimdi begenmeme butonu olmadıgı için basamadım, ama rica etsemde şu ilk resimde ki kaptan swinglerden işe yarayanlar var mı bir bakabilirmisin, yakında tarayıcıda alacagım en azından bana gönderirsin :p

papillon7

Yeni Üye
7 Ocak 2010
97
291
Kitapları yerden yüksekte tutmakta fayda var. Olası bir su baskınında sünger gibi suyu çekerler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
Espritüel bir kişiliğim olduğu söylenemez.
Sizde ise bu özelliğin olmadığı söylenemez.
İlk beklentilerimin arasında "Köroğlu"
ve de "Tolga" olduğunu da söylemeliyim.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,228
bak savok bende resim yüklemeye başların fena olur.
ya madem paylaşmıycan nediye resimleri paylaşıyon eziyet etmek revamı :)
güzelmiş.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Sahip olamasam da en azından bu muhteşem arşivi görme bahtiyarlığına eriştim, kitaplara dokundum, kokularını içime çektim. Hafif(?) bir kıskançlık da eşlik etti galiba bu keşfe. Çizgi romanım var derken epey düşüneceğim artık :)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Sen çok şanslısın sevgili savok,ben senin yerine olsaydım o kitaplarla kucağımda uyumak isterdim,ne güzel ruyalar görürdüm :)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
ne güzel,
benim de bir zamanlar böyle
odanın üç kenarına dizili
kitap ve kasetlerim vardı...
okurdum,dinlerdim,yanlarında uyurdum,
evet evet mışıl mışıl uyuyorsun yanlarında...
ama buradakiler çok özenli toplanmış,belli...
benim tavsiyem keyfini çıkarın efendim,
yarın ne olacağı belli olmaz!..

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
279
ankara
savok sabah sabah bizi kıskançlık krizlerine sokmaya ne hakkın var. madem paylaşmayacaksın nefsimizle oynama. bizden uyarması bu kadar çok düşman edinirsen her köşe başında potansiyel bir tehlike kol gezer. o zaman ne ken parker gelir kurtarmaya ne superman ne de teks. :)

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
öncelikle arşiviniz harikulade bunu belirtmek isterim.
hayallerimin, rüyalarımın arşivi de diyebilirim.
aynı özen ve düzenle daha da büyümesini dilerim. saygı ve sevgilerimle.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
Arkadaş Hepsi Senin mi !!!!
Allah analı babalı büyütsün !!!
Bu söylemler hep kıskançlıktan , ama yinede paylaş be noolur.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Eğer paylaşmazsan,
Gürsel İleri aleyhinde bir şiir yazar, ben de onu bir güzel besteleyip ortalığa salarım.
Alimallah elaleme rezil olursun, ona göre.

kast44

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
181
307
Savok kardeşim..gerçekten bravo bu büyük arşiv için..okuyamayacağımız kitap pek yok gibi..herşey için teşekkürler..iyi geceler.

yturan

Onursal Üye
28 Ağu 2009
1,047
4,628
Denizli
ana başlık "paylaşaklarımız", alt başlık "paylaşmayacaklarım"...
bunda bi terslik var gibi geldi bana...hayırlısı...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
ne zaman bir sahaftan içeriye girsem sanki bütün dükkanı alacakmışcasına bir duyguya kapılırım. kendi kendime konuşurum '' aslında şimdi kamyonu dükkanın önüne çekip 4-5 amele bulup şunların hepsini çektirmek var ama şimdi bunlar kitapları taşırken ciltlerini dağıtırlar, taşıdıkları şeylerin kıymetini bilmezler, yok yok ben dayanamam buna, en iyisi usul usul taşımak derim''. zaten elime aldığım bir kitabı enine boyuna incelemeden yapamıyorum. kitabı alırım, inceler, fiyatını sorar sonra bir kenara ayırırım ve böyle aynı resimlerdeki gibi sıra sıra kayarım sanki hepsini alacakmışcasına.. yaklaşık bir sahafta en az iki saat oyalanırım.
şunuda alayım, bunuda alayım diye düşünür, yekün tutarı öğrendiğim zaman ayırdığım kitaplardan eleminasyon yapar, tekrar bir fiyat daha alırım, tutar yüksek gelince bir eleme işleminden daha geçirip tekrar bir fiyat daha alır, cepteki meblağı tutturuncaya kadar bu işlemi sürdürür en son patlattığım pazarlıkla işi kendi çapımda bitiririm. sahaflardan sanki dükkanı alacakmışcasına yaptığım pazarlıklar, kitap ayırmalar esnaf arkadaşın '' hemşerim iki saattir uğraşıyorsun alacağın 5-6 vs kitap içinmiydi, ne uğraştırıyorsun adamı '' cümlesiyle biraz kızarır, sonra müşteriyim haklıyım, bakarım da almam da ne biçim konuşuyorsun sen diyemem :( ama o an ceplerimin böyle 100 lük destelerle dolu olmadığına çok içerlerim. kısa bir hayal kurarım, böyle ceplerden paraları çıkartıp alıyorum lan hepsini dediğimi düşlerim. ve o sahaflara-maalesef biri ikisi değil hemen hemen hepsini aynı olay tekekkür ettiği için- şimdi gidiyorum, ama lotodan para çıktığı zaman tekrar geleceğim sen o zaman gör beni bakışı atıp koltuğumun altında imkanlar doğrultusunda alabildiğim kitapları sıkıştırır , çıkarım. sizin o çekindiğiniz fotoğraftaki kareleri ben çok düşledim. nasip olmadı şimdiye kadar , inşallah birgün beraber çektiririz:) paylaşımları heyecan ve sabırla bekliyorum..

Zo®ba

Kıdemli Üye
12 May 2012
232
249
üstadım tam bir hazineye sahipsiniz haritayı ele geçirmek içi ne yapmalı acaba ?

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili kardeşim orası bir çizgi roman basımevi mi?...
Bence onları korumak için ordu tut,duvarlara elektrik ver...

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Tövbe tövbe olan var olmayan var.Seni şimdi benim şerrimden kim kurtaracak? Üstelik ara tatilde bir İstanbul çıkartması yapmam ihtimali de varken.Hem yazık günah canım bu kadar kitabın İstanbul'da olması.Kartelleşme denir buna. Bu güzel eserlerin adil dağılımı gerekli sermaye tabana yayılmalı.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Yahu yalan! İnanmayın şuna!
Gitmiş bir yerlerde çektirmi fotoyu işte!
Dağıtırım öfisini evini yine alırım elinden o kadar kitabı olsa!
Nerden anladın derseniz orada Superman'lar var Savok hayatta okumaz bilirim!
Pis fumettici ne olacak :D

(Yalnız gerçekse yandık!)

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
abi forumdaki paylaşımları gördükçe ağzım açık kalıyor daha şimdi den binlerce teşekürler.. emeklerinizin karşılığı ödenemez .. kolay gelsin .. .. bir zamanlar bende de bayağı roman vardı evlendikten sonra büyük bir kısmı hurdacıya gitti geçenlerde kardeşim kömürlükten eski kitaplardan bir bazılarını getirdi eski örümcek adamlarım kaptan amerika fd süperman zagor atlantis vs ... ama ben ve tekrar okudum maceraları bayağı unutmuşum bu site beni tekrar çizgi romana başlattı ama hatun bilgisayarda bu kadar çizgi roman okumama baya bozuluyor belki günün birinde oda başlar arada bi sitedeki çizgi film ve ekitapları gösterip siteye alıştırıyorum ufaklıkta benim gibi örümcek adam hayranı olacak herhalde o kadar çizgi film arasında bana tekrar tekrar örümcek adam açtırıyor neyse lafı fazla uzattım teşekür etmek için bu kadar söze gerek yok ama bu karşılıksız paylaşımlara harcanan emeğe diyecek kelime bulamıyorum iyiki varsınız...

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,828
köroğlu ve karaoğlanları büyük bir sabırla bekleyenlerden olacağım süper bir kütüphane