Ejderha Mızrağı Duyuru

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Sevgili Dostlarım.
Margaret Weis ve Tracy Hickman'ın EJDERHA MIZRAĞI SERİSİ 4 Kitabı Yeniden taranıp düzenlemesi yapılarak minimum imla hatalı olarak yakında paylaşacağım.

Biliyorsunuz forumlarda şimdiye kadar bölük pörçük, eksik sayfalı, düzenlemesi yapılmamış, imla ve kelime hataları olan taramalar vardı.
Daha doğrusu birisi (eline sağlık) taramış tüm forumlar'da ondan alıntı yapmışlardı.

Elimden geldiği kadar imla hatalarını minimuma indirerek ve orijinaline sadık kalmaya çalışarak düzenlemeye çalışıyorum.

1. Güz Alaca Karanlığı Ejderhaları
2. Kış Gecesi Ejderhaları
3. İlkbahar Şafağı Ejderhaları
4. Yaz Alevi Ejderhaları

İlk etapta bu dört kitabı paylaşacağım

Saygılarımla

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Seriyi beğenerek okumuştum.
Birde bu şekilde okumak isterim.
Şimdiden teşekkür ederim.
Benim açtığım eksik sayfalı 4.kitaba ilişkin konuyu silip seninki ile yola devam ederiz.
Sevgilerimle..

Fizban

Yeni Üye
22 Ağu 2011
12
18
Paylaş,paylaşma arkadaş ; emeğinden ötürü teşekkür etmek üzerimize borç oldu.
Hayır hayır bu teşekkürün nickimle hiçbir alakası yok :)

Şaka bir yana bu ilk etaptan sonra,nerden devam etsem diye düşünen olursa paylaşım adına,mesela Ölüm Kapısı Serisi çok güzel olur sanki ama tabi olmasa da sağolasın.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Paylaş,paylaşma arkadaş ; emeğinden ötürü teşekkür etmek üzerimize borç oldu.
Hayır hayır bu teşekkürün nickimle hiçbir alakası yok :)

Şaka bir yana bu ilk etaptan sonra,nerden devam etsem diye düşünen olursa paylaşım adına,mesela Ölüm Kapısı Serisi çok güzel olur sanki ama tabi olmasa da sağolasın.

Eğer paylaşılmamış ise bunlardan sonra Ölüm Kapısını da paylaşıma açabilirim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Benim en sevdiğim serilerin başında gelir,
hala neden bir filmi yapılmaz diye sorarım ya da yapıldı da benim mi haberim yok?

pofpor

Yeni Üye
25 May 2011
22
67
Yaz Alevi ejderhaları'nı Kindle'da okuyordum. Okumayı bir çırpıda bitirdim. Baktım ki 200 syf.'da macera yarım kaldı. En kısa zamanda ben de bekliyorum.