Secret Invasion Infiltration-01

tumo05

Çeviri & Balonlama
5 Şub 2010
106
136
Secret Invasion Infiltration ilk bölümün(new avengers illuminati-05) çevirisini tamamlamış bulunmaktayım(sonunda bitti) geriye sadece balonlama kaldı. onuda ya ilerleyen saatlerde ya da ilerleyen günlerde tamamlayacağım ve siteye koyucam. umarım bu başlangıç tüm secret invasion bölümlerinin çeviri ve balonlamalarına vesile olur.

tumo05

Çeviri & Balonlama
5 Şub 2010
106
136
tamamdır buldum atmana gerek kalmadı dostum

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Her ekip veya kişi amatör bir ruhla keyif aldıkları için yapıyorlar bu işi. Kimse maddi bir kazanç sağlamıyor yada görev aşkı için yapmıyor. Çevirisi hazırmış sadece balonlaması kalmış artık vazgeçmek olmaz. Hem kim neyi hazırlarsa hazırlasın. Yaptıklarınızı öncelikle kendiniz için yapıyorsunuz. Mutlu olmak için. Bizlerde sayenizde okuyoruz izliyoruz. Sizlere teşekkür ediyoruz ve size başarı kazanmanın gururunu yaşatıyoruz.
Bu yorum bolca tartışmaya açık ama gördüğüm kadarı ile şu kadar indirilme var şu kadar okunma var bir tane sağol diyen yok gibi serzenişlerde olabiliyor.

Polemik çıksın değil derdim. Herhangi biri gücenirse üzülürüm . Aman diyim =(

sleepingforest

Yeni Üye
20 Nis 2011
92
27
Polemik değilde forumda uygun bir üslupla tartışmaların yapılması gayet doğal gerçi bu aralar biraz dozu kaçıyor. Benim niyetim tumo05 arkadaşımıza onlar çevirecek sen çevirme demek değil sadece pişti olmasınlar diye haber vereyim dedim iki tarafta aynı eserleri paylaşmaktansa başka bir şey çevirmeyi tercih eder diye düşünüyorum

tumo05

Çeviri & Balonlama
5 Şub 2010
106
136
arkadaşlar ikinizede teşekkür ederim ama öğrendiğim kadarıyla türk çizgi ekibi sadece ana seriyi çeviriyormuş yani gönül rahatlığıyla bu sayıyı balonlayabilirim. sağ olun.