Cumartesi Günü

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Cumartesi günkü paylaşımlar benden...
Dostlar Cumartesi günü paylaşıma açacakları çizgi romanları Pazar gününe erteleyebilirler.
Bugünden başladım ve yoğun bir şekilde yine tek sayfa forumdaki kırmızılar üzerinde durarak tarama yapıyorum. Bir aksilik olmazsa 8-9 tane olacağını zannediyorum.
Bu arada çizgi roman isteği (sayı mevcut olmayabilir, sadece isim; Zagor, Süpermen, Karaoğlan, Mister No vb) olan dost varsa dikkate almaya çalışırım.
Paylaşıma açılacaklar mı?
Onlar sürpriz olsun.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
Yapacağınız paylaşımlar için şimdiden teşekkürler elinizde dc vertigo dan bikaç çizgi roman varsa ve paylaşırsanız çok iyi olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,719
Sevgili sarkomer'in harika paylaşımları her zaman gözlenir. Bu kez önceden ihbarlı oldu. Cumartesi için rezervasyonum tamam:). Hepsi de tercihim ama mevcutsa Mr. No Özel Albüm 28 lik serideki kırmızıların mavileşmesini isterim. Selam ve saygılarımı sunuyorum.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Teşekkürü bir yana bırak istekte bile bulunamıyoruz hocam. Bazen ne ile uğraşıyoruz sorusu ağır basıyor zihnimde. Ama sonra sizler varsınız oda yetiyor diyorum, bulutlar dağılıyor. Dertleşme buraya kadar, oyum katr'ı sevindireceğinden dolayı Superman'dan yana.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
Dört gözle bekliyoruz dostum.. simdiden ellerine saglik diyor cok tesekkür ediyorum..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Hocam engin gönlünüz için şimdiden teşekkür ederim.
Cumartesi gününü sabırla beklemedeyim.
Tabiki her kitap birbirinden güzel fakat Karaoğlan,Mister No benim için önceliği olan kitaplar.
Allah sabır ve kolaylık versin...

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Sevgili hocam Colin'e katılmamak mümkün mü? İnsan ikilemde kalıyor bazen.Niye saatlerimi harcıyorum diye.Yüzlerce defa görüntülenmiş bir o kadar da indirilmiş bir kitaba yazılan üç-beş teşekkür. Onlarda kadim dostlardan.Ha bir de kıdemli üye, aktif üye, süper üye olma amaçlı bir kaç "teşekkürler" mesajı.Niye mi o saatler harcanır işte o "Kadim" dostlar için.Velhasılı kelam sevgili hocam paylaşım sizden geldikten sonra "Cin Ali'nin Topacı" bile olsa tarafımızdan zevkle indirilip okunacaktır.Sevgi ve muhabbetle.

Son düzenleme:

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
şimdiden teşekkürler hocam,mandrake tommiks ve mister no tercihim,ama içinden ne geliyorsa onlara paylaş.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Saygılarımı sunar, sevgi ve muhabbetle sizi selamlarım.
Dosttan gelen başımla gözümle kabulümdür.
Sevgiyle...

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Ramazan bereketi bu olsa gerek,sayın sarkomer çalışmalarınız ve paylaşımlarınız çok değerli,takdir etmemek mümkün değil.Dört gözümle bekliyorum(gözlüklü olduğum anlaşıldı galiba):):)

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
şimdiden teşekkürler kardeşim.

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Tüm gönül dostlarına öncelikle teşekkür ediyorum.
Söz verdiğim gibi bugün itibarıyla 754 sayfadan oluşan ve aşağıda listelenen 14 kitap tek sayfa olarak taranmış ve siz değerli çizgi romanseverlere sunulmuştur.
Umarım beğenilir.
Sevgi ve saygılarımla...
1. Teks İnter Neşriyat Haftalık Mecmua Sayı 03
2. Teks İnter Neşriyat Haftalık Mecmua Sayı 07
3. Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları Sayı 260- Yama'nın Dönüşü
4. Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları Sayı 261- Yama'nın Dönüşü
5. Mister No Tay Yayınları Albüm/Cilt 105- Tehlikeli Yolculuk
6. Mister No Tay Yayınları Albüm/Cilt 164- Jaguar Avı
7. Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 09
8. Karaoğlan Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 10
9. Tolga Cilt 88
10.Kedi Kız (Cat Claw) Alfa Yayınları Sayı 03- Baldwin Çetesi
11.Kedi Kız (Cat Claw) Alfa Yayınları Sayı 04- Sürpriz
12.Yeni Kinowa Ceylan Yayınları 100 Liralık Seri Sayı 06- Kara Kartal
13.Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 227- Müthiş Buluş
14.Supermen Bilka Yayınları Sayı 122- Saldırına Son Ver

bayrakzaf.gif

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Hocam bu akşam eklediğiniz kitaplar birbirinden güzel ve tamamiyle emek işi,herhangi bir çıkar beklentisi olmadan sadece gönülden yapılan bu paylaşımlar için çok teşekkür ederim.
Birazda forumdaki arkadaşlara serzenişte bulunmak istiyorum..
Tamam paylaşımlar karşılıksız bir şey beklenmeden yapılıyor ama en azından bu kadar emek sarfeden özel yaşamından zamanın bir bölümünü çalıp siteye kitap ekleme gayretinde olan değerli dostlarımız en azından bir teşekkürü haketmiyormu???
Bir teşekkür arkasından kaynaşma ve dostlukları getirecektir...
Gerçekten çizgi romanı seven dostlarımız çekinmeden hem eleştiri hemde isterlerse övgü olarak fikirlerini beyan etmelerini rica ederim.
Haydi arkadaşlar ÇİZGİ ROMAN HEPİMİZİN...

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
paylaşımlar gerçekten çok iyi özellikle misterNO lar beni çok mutlu etti.bu paylaşımları yapan herkese şunu söylemek istiyorum ki yaptıkları iş gerçekten çok önemli.bu paylaşımlar sayesinde ben benim bir çok kişinin çizgi ramanı sevmesini sağladı ve hayatlarına yeni bir tat kattı.hepsine teşekkürler

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Hocam forumu şenlendirmişsin, paylaştıkların hep seçme eserler. Çok emek vermişsin, yüce gönlün ve emeklerin için çok teşekkür ediyorum.