1965'ten Günümüze Zagor Maceraları Listeleme Çalışması

Ayaz_Kaan

Yeni Üye
26 Mar 2010
45
16
1965 yılından bugüne kadar olan Zagor Macaralarını Listelemeye başladım bu listeyi siteye nasıl ekleyeceğim??? Kapak Resimlerininde görüleceği şekilde
1965 DEN GÜNÜMÜZE YAYINLANAN ZAGOR MACERALARI

SIRA MACERA ADI Konu ve Senaryo Yazarı Kapak İllüstrasyon KAPAK RESMİ
İTALYANCASI TÜRKÇESİ
1 Zagor Zagor Guido Nolitta Ferri Gallienus
Yayın Tarihi 07.1965
2 Terrore Terör Ferri Gallienus Ferri Gallienus
Yayın Tarihi 08.1965
3 L'oro del fiume Altın Nehri Ferri Gallienus Ferri Gallienus
...................................
.......................

Ayaz_Kaan

Yeni Üye
26 Mar 2010
45
16
1965 ten günümüze Zagor maceraları

Kapak resimleri çizerler senaryo yazarları ve yayon tarihleri ile birlikte bir liste yapmaya çalışıyorum,bitirdikten sonra listeyi kapak resimleri ile birlikte nasıl siteye ekleye bilirim

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Dostum lütfen ard arda aynı konuyu içeren mesaj açmayınız. Ayrıca emek harcayıp bir liste düzenleme peşindesiniz, lakin İtalyanca eser adları ile düzenleyeceğiniz bu listenin internet ortamında tedariki tek tuşla mümkün ve Türk Çizgi Roman okuyucusuna nasıl bir katkısı söz konusu olacak bilemiyorum?

Ayaz_Kaan

Yeni Üye
26 Mar 2010
45
16
1965 yılından 09.2010 yılına kadar 593 tane yayınlanan zagorun maceralarının isimleri yazar ve çizerleri listede olacak diğer listelerde bu şekilde bir sıralama yok.Yayın evinin kendi sitesinde 5 farklı serinin yayın başlangıçından bu güne kadar olan listeleri,kısa öyküleri,çizer ve öykü yazarları verilerek listeler oluşturulmuş.Forumumuzdaki listelerede kronolojik bir altlık olacağı kanaatindeyim.Bu listeyi tek tıklama ile ben yapamıyorum yapana şimdiden tşk.Ben bu listeyi nasıl yükleyeceğimi soruyorum siz ise ilgisiz şeyler yazıyorsunuz.Siteye yükleyemesemde kendime bir arşiv listesi yapmış olurum.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,001
denize sıfır
seni anlyoruz arkadaşım siz listenizi hazırlayın gerekirse bir bölüm açarız siteye eklemek konusunda bizler yardımcı oluruz dert etme zaten dediğiniz şekilde bir liste hazırladığınızda bu konuları çözmüş olacaksınız..biz buradayız dert etmeyin..

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Yanlış yaptığım yerde özür dilemesinide bilirim dostum. İlk olarak özrümü kabul et.
Liste çalışmanı detaylı incelememişim, listende macera adları Türkçe olarak yer alıyormuş. Dediğim gibi İtalyanca bir liste bizlere ne katardı ama durum şu anda kat ve kat farklı.
Araya kırgınlık girmediyse seve seve listeyi düzenlemende yardımcı olmaya çalışırım yada başka bir moderatör arkadaşla irtibata geçebilirsin.