Alt 16.Haziran.2010, 23:56   #1
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1290682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Yeni Tarama Listesi
Sevgili dostlar,
bu sıralar hepimizde tatlı bir telaş var,
diyar için koşturmaya ve tarama yarışı yapmaya başladık.
Maşallah!
Bu nedenle doğabilecek "mükerrer taramaları" engellemek ve
çabamızı doğru yönlendirmek için
yapacağımız taramaların listesini paylaşmak gerekir diye düşünüyorum.
Bu aynı zamanda bir taahhüt yerine de geçebilir.

Savok'ın Listesi: (Schindler'in Listesi gibi oldu)

Kinowa Aksoy Yayınları Arşiv dizisi 1-4-5-6
Spiru ve Fantasio 6 Spiru'nun Gençliği
Teks Altın Seri 32-33-36-37-38
Blueberry-Kayıp Alman'ın Madeni
Kemal SEYHAN -Öylesine yaşandı, Albüm
Can BARSLAN- Dedektif Sanlı
Marvel Wolverine Klasik Seri 2
Larry Yuma Yılmaz Yayıncılık Sayı 02
Conan Yeni Maceralar Dizisi Alfa Yayınları(1984-1995)Sayı 146
ve 5-6 tane
daha bu seriden
Şimdilik aklıma gelenler bunlar..

Konu savok tarafından (21.Temmuz.2010 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Haziran.2010, 23:59   #2
Yönetici

Colinmccay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 350976
•Rep Seviyesi :
Colinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond repute
Bunlar mavi neden linklerine ulaşamıyoruz.

Konu Colinmccay tarafından (17.Haziran.2010 Saat 00:02 ) değiştirilmiştir.
Colinmccay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Haziran.2010, 00:00   #3
Administrator

•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Biraz sabret kardeşim,
İnşallah o günleri de birlikte göreceğiz.
Allahım utandırmasın beni.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Haziran.2010, 00:05   #4
Süper Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107818
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Dostum Allah kolaylık versin ...Sanırım boynun tutulur aman dikkat et.Ne dediğimi sen anladın.(Tarama işi kolay değildir.özveri ister.[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] özverilidir.))

Hz. Mevlânâ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu altay1944 tarafından (17.Haziran.2010 Saat 00:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: edit
altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Haziran.2010, 00:07   #5
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 718251
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Sevgili savok; çok güzel liste.
Wolverine'i biraz üst sıralara alman mümkün olursa çok sevinirim.
The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Haziran.2010, 00:26   #6
Süper Üye

Sinbad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 85123
•Rep Seviyesi :
Sinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond repute
Yirmimarttaşım ağzımızın suyu aktı valla.Tabi Seni daha fazla zorlayacak mesajlardan kaçınarak şimdiden teşekkür ediyor ve Allah kolaylıklar versin diyorum.
Alt 17.Haziran.2010, 02:18   #7
Yönetici

sarkomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1689760
•Rep Seviyesi :
sarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond repute
Alah(cc) kolaylık versin kardeşim; senden esinlenerek naçizane bir liste de ben yaptım. Bu uygulama gerçekten güzel. Yoksa verilen emek bir anda boşa gidebiliyor. O da bir şey değil de harcanan zamanın başka bir kitaba haracanması daha mantıklı.
Sağlıcakla kal dostum...
sarkomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Haziran.2010, 01:57   #8
Administrator

•Rep Seviyesi :
Listeye ektir:
Teksas hoz 17-18
Kinowa aksoy 2
Akim DY 2
West 1-2

Konu savok tarafından (21.Temmuz.2010 Saat 14:31 ) değiştirilmiştir.
Alt 21.Temmuz.2010, 14:29   #9
Administrator

•Rep Seviyesi :
Yeni ek :
süperman bilka
51, 80, 88, 90, 105, 119, 137 ve 138
süper cilt
66 (125 ve 126 içerir.)
68 (129 ve 130 içerir.)
Renkli Teksas Hoz 4 ve 5
Renkli Tommiks Hoz
6,7,11,14
Teksas Hoz 22 Kale
Dampyr süper cilt 17
Nathan Never 11 ve 12
Alt 21.Temmuz.2010, 14:36   #10
Süper Üye

mnyyf1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 7945
•Rep Seviyesi :
mnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond repute
şimdiden teşekkürler kardeşim .kolay gelsin..

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.
mnyyf1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil