Sıradaki Taramalarım

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,669
Teks 186'lık seri 32, 33, 34. sayıları tarıyorum dostlar. bitirdikçe ekleyeceğim.:cool:

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,669
Paylaşmak Ya Da Paylaşamamak

Aslında en çok sevdiğim kahramanlar: Spider Man, Superman ve Conan'dır. Ama bunlarla ilgili taramaların hakettiği ilgiyi görmemesi üzerine, forumda daha çok tutulan kahramanlara ağırlık verdiğimi belirtmek isterim. Tabii diğer çr kahramanlarını da beğenirim. Beğenmesem 20 küsur yıldır kitaplarını saklamazdım elbette, ama esas paylaşmak istediklerim genelde bunlar değil doğrusu dostlar.
Neyse siz bunları boşverin de okumanıza bakın.:cool:

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
Sorun, hakettiği ilgiyi görmemek , çözüm=yok... Ya da ben bilmiyorum. Bizi izleyen,takip eden,linkleri indiren büyük bir sessiz çoğunluk var. İçlerinde bilgi birikimleriyle ufkumuzu genişletecek dostlar olduğunu da biliyorum. Ama bu tepkisizliğin neden kaynaklandığını, nasıl çözülebileceğini bilmiyorum. Küsmeyip paylaşıma devam ettiğiniz için çok teşekkürler :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili kardeşim,
beni üzdün,
hak ettiği ilgiyi görmemek ne demek, kırıldım!
Bazen nicelik değil nitelik önemlidir.
Sayısal olarak çok olmasak da bu forumda nitelikli insanlar oldukça fazla,
yüklediğin süperman ve diğerleri bizler tarafından öpüp koklandı ve
değerli yerlerini aldı.
Sonra bizim için dosttan gelen tek bir satır, bir çizgi de aynı değerde,
binlerce kitap da aynı değerde.
Bozan kardeşim gerçekten güzel yazmış,
bizi izleyip yalnızca indiren yüzlerce insan var,
inanıyorum bir gün içlerinden birileri
artık yeter diyecek ve
eksik kalan bir-iki çizgi romanı da
ben tarayayım diyerek bayrağı taşımaya başlayacak.
Yalnızca onlara zaman ve
bizde oldukça bol olan hoşgörü ve
sabrı vermeye devam etmemiz yeterli.
Sonra senin en sevdiklerin
benim de en sevdiklerim,
beni onlardan mahrum etmezsen sevinirim.
Burada olmandan ben çok memnunum.
Lütfen bizlerle paylaşma nezaketini göstermeye devam et.
Saygılarımla...

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,669
Gönüller Bir Olsun Yeter

Dostum Savok çok teşekkür ederim, anlayışın için. Gönüllerimizin bir olduğunu ben de çok iyi biliyorum. Bir güceniklik söz konusu olamaz biliyorsun. Sadece o anda aklıma geldi ve yazdım. Sevgili Colin Teks sevenler sevinecek deyince, diğer çizgi romanlar aklıma geldi de...
Öyle işte.:cool:
Ayrıca elimdeki tüm çizgi romanları paylaşacağımı da buradan taahhüt ediyorum. Ki bu iş sanırım bir kaç yıl sürecek, şu andaki kolesiyonuma bakarsak. Ayrıca o zamana kadar da ne kadar eklenir bilmiyorum doğrusu.:cool:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Eğer o kadar yaşarsam,
burada olmaya ve
sana teşekkür etmeye devam edeceğim.
Sende olmayan bir kitabı
buradan sana ulaştırabilirsem ve
o an yüzünde ufak bir mutluluk tebessümü geçerse,
işte o yeterli..
Bu sen ve herkes için geçerli..
Saygı ve sevgilerimle..

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,510
örümcek,süpermen,conan ve daha niceleri...Şimdi anımsıyorumda çocukluğumuzda hiçte öyle seçici değildik.Bir kitap bulduk mu ayırt etmeden okur,paylaşırdık.Elbette zaman zaman öne çıkan çr.lar olmuştur.Çocukluk,gençlık ve olgunluk dönemlerimizde ama ilk göz ağrımız yerini korumuştur.Paylaşımlarınızı izliyorum.Öncelik size kalmış devam etmesini gerçekten diliyorum...saygılarımal.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Forumun çoğunluğu İtalyan ve Fransız kökenli çizgi romanları daha fazla seviyor. Ve haliyle ilgi o bölümlerde fazla. Ama benim gibi Marvel ve Dc sever bir grup da var. Paylaşımlarını zevkle takip ediyorum. Arada bizi de unutma :D

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Sessiz çoğunluğun bir gün bütün bu çağrılara kulak verip sessizliklerini bozacaklarına inanıyorum, inanmak istiyorum, bozan'ın dediği gibi bizi birikimlerinden mahrum bırakmayacaklardır, bunca kitabı indirip okuyan insanların söyleyecek birkaç sözü olmadığına inanmıyorum.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Ne kadar halisane duygular dile getirilmiş.Bu forum doğru insanlarla gerçek hedefine ulaşmış.Allah bozmasın.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,635
TAM 35
f.erince gibi dostlar kolay bulunmuyor.Tarama yapmanın zorluklarını en yakından bilen biri olarak,sevgili dostumuzun yaptığı fedakarlıkların farkındayım.Zaman zaman açtığınız konuya pek ilgi gösterilmeyince insan üzülebiliyor.Ama sevgili dostum bu bizim köyümüz, ne olursa olsun devam etmeliyiz ki seninde devam edeceğine eminim.Şimdiye kadar yaptığın tüm harika paylaşımların için en içten teşekkürler.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Eğer o kadar yaşarsam,

Saygı ve sevgilerimle..
İhtiyar diyom kızıyon, şu dediğine bak şimdide ben kızdım. Daha yaşayacak ve paylaşacak çok şeyimiz var. Henüz Beyoğluna gelip çayını bile içemedik.

Sevgili f.erince dostumuzada paylaşımlarından ötürü teşekkürler. Mehmet Ali taramaya ilk başlayacağım zaman uyarmıştı beni. Şimdi daha iyi anlıyorum. 2 gündür yatılı misafirim vardı tarama yapamadım, kafayı sıyırıyordum az daha. Ben çoğunuzun aksine o sessiz çoğunluğun yine sessiz kalacağını sadece takipte olacağını düşünüyorum. Bende öyleydim bir zamanlar. Ama şimdi yaptığım ve paylaşıma açtığım bir taramadan sonra aldığım keyfi anlatamam. Ortalama 50-60 kişinin indirdiği bir kitaba belli kişileri saymazsak yorum yazan yok diye ben bu keyiften vazgeçemem :). Bizim bir tezahürat var çok severim onu bizim diyara uyarladım :9
AŞKINLA OLDUM DERBEDER
BU SEVGİ BİR ÖMRE BEDEL
KÖYÜN DELİSİ OLMANIN
GURURU BİZLERE YETER...

Hani demişti ya Kamer Genç
Anlayana Sİvrisinek az, anlamayana çok :p

delidegilimben.jpg

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
konuyu biraz geç farkettim.forumumuzda o kadar çok güzel konu varki bazen insan farkedemiyor.neyse bence de sen yine o güzel paylaşımlarına fırsat buldukça devam et.üstadlarım gerekeni söylemiş bazen kuru kalabalıktansa değerini bilen az kişi yeğdir.saygı ve sevgilerimle.