Kirpi Dostumuzun Taranması İçin Gönderdiği Türkiye Çocuk Dergileri

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,225
Kamlançu
Sevgili dostumuz Kirpi tarayıp paylaşmam için bir dolu dergi gönderdi. Dergileri teslim aldıktan sonra tek tek tarihleri ile birlikte kaydederek saydım. Tam 84 adet dergi var. Aha liste:

Listede 85 tane var demeyin, bir tanesi sadece kapaktan ibaret.
Neyse, işte dergiler. Kalite kontrolü oğlum yapıyor :D

Taramaya başladım!
Bakalım ne zaman paylaşmak nasip olacak :)

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
ben severim yıllarca aboneydim .... Sayın Shoryuken ve Kirpi dostumuza emek ve fedakarlıkları için teşekkürler

jeriko67

Süper Üye
28 Kas 2015
126
384
Bu zahmetli iş bittikten sonra nasip olursa bende arşivimdeki 70 'li yıllara ait 8*10 tane spor degileri var HayatSpor falann..

Mahsuru yoksa bende onları gönderebilirim..

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,507
Elinde Hayat Tarih dergileri olan ve taranmasını isteyip, tekrar sağlam olarak teslim almak istemeyenler varsa taramasına talibim. Paylaşılması için MEga gibi bir yere de yüklemesini yaparım. Dergi sahibi arkadaşımız tek tek paylaşabilir ya da ben toplu bir şekilde paylaşabilirim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,991
Kirpi dostumuza ve size çok teşekkür ediyorum.Göz gördü gönül şenlendi,daha ne diyeyim :)
Şimdiden kolay gelsin üstadım.Bekliyor olacağız...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,351
Emeği geçen bütün dostlara şimdiden çok teşekkür ederim.84 Adet devasa bir dergi arşivi öyle kolay bir iş değil haliyle.
Böylece Türkiye Çocuk dergilerinde de önemli bir mesafe alınmış olacak.

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Ziyaretçi mesajlarında, Murat'a ve Selahattin Abi'ye (gandor08) dergilerin gönderileceğini okumuştum.Selahattin Abi, kendisine 7 cilt geldiğini söylemişti.Bende ise sadece forumda olmayanların sayısı, otuzun üzerinde.İnşallah seriyi tamamlarız...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,351
Bir külliyat daha tamamlanıyor neredeyse.Yüzlerce dergi dile kolay şimdiden teşekkür ederim.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,808
Elinde Hayat Tarih dergileri olan ve taranmasını isteyip, tekrar sağlam olarak teslim almak istemeyenler varsa taramasına talibim. Paylaşılması için MEga gibi bir yere de yüklemesini yaparım. Dergi sahibi arkadaşımız tek tek paylaşabilir ya da ben toplu bir şekilde paylaşabilirim.

"tekrar sağlam olarak teslim almak istemeyenler" lafı olmayaymış iyiymiş. Bu dergilerin tamanına orijinal ciltleriyle sahibim. Lakin sağlam verip sağlam isterim.

Son düzenleme: