Ceylan Haftalık Mecmua Cilt 1 - 1966

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Sevgili dostlar yeni tarayıcımı biraz evvel teslim aldım, birazdan büyük bir heyecanla ilk taramamı yapacağım, ilk tarama olması dolasıyla ne kadar zaman alacağını bilemiyorum ama sizin için elimde bulunan kitaplar arasından zor bulunacak birini seçtim. Ceylan haftalık mecmuasının 22.Ocak.1966 ile 26.Mart.1966 tarihleri arasında yayınlanmış 1'den 10'a kadar olan sayılarını kapsayan 1.cildini taramaya çalışacağım. Umarım bu gün içinde bitirir ve yüklemesini yaparım. Şimdilik kapakla idare edin :). İlk başta fasikül olarak verip en son cilt olarak toplamayı düşünüyorum. Yönetici arkadaşlar fikir belirtirlerse bende ona göre hareket ederim.

ceylan1large.jpg

Son düzenleme:

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
1. fasikilün taramasını yapmıştım ki, ertuğrul dostumuzun bazı fasikülleri paylaşmış olduğunu gördüm, bende eksik olan 2,5,7,9 ve 10. fasikülleri tarıyorum

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,879
Sevgili dostum ben büyük bir merakla bekliyorum,bu kitapları bakmadığım kitapçı kalmadı maalesef bulamadım,elindekilerin kıymetini bil,hatta zümrüt gibi sakla tabiki bizimle paylaştıktan sonra şimdiden teşekkürler