Kit Taylor Hoz Comics

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994

İlklerin diyarı Çizgi diyarında gelenek devam ediyor.
Ağır ama kararlı adımlarla bu seriyi bitireceğiz inşallah...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Valla ben comics severim, bu tarz fumettilere hep uzağım.
Ama prince dostum tararsa mutlaka indiririm.
Kolaylıklar dilerim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Prince tarar, arkadaşın ustaca taramalarını hemen bitiririm. Hoz bunlar. Teşekkürler, Prince.:)

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
hiç şüphemiz yok, süper bir çalışma olacak ve bizde buna şahitçilik edicez
şimdiden kolaylıklar dilerim efsane paylaşımcıya

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Kit Taylor ülkemizde çok tanıtılamadan malesef yayınına son verilen bir seriydi.Sayın Prince çok teşekkürler gerçekten.Elleriniz dert görmesin şahane.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,873
52,431
Kendi Koltuğunda
Kit Tayloru canlı canlı bayiden almışlığım vardı.
Ne günlerdi ya yarım ekmeğin içine yağda yumurta pişirip içine koyup yerken bir çırpıda okurdum.Ne mutlu zamanlardı.

AZORA

Yeni Üye
22 Nis 2016
48
78
kit taylor

sn haşim öz teksas tommiks swingten sonra ne yayınlasak tutra diye sordugunda hiç düişünmeden kit taylor demiştim fakat ilk seriler çok basit konular kısa oldugu için tutmadı malesef yayına son verdiler ceylan yayınların yayınladıgı son 2 seriden başlayıp yayınlanmyan maceralarla başlansaydı daha iyi olurdu dediğmdede malesef kit taylorun basım hakları 3 4 ayrı kişide oldugunu ancak bu sayılar tutarsa diğerleriyle anlaşabileceğini demişti kısmet yeni bir yayınevi kit tayloru yayınlayacagını söylemişti onada burdan seslenmek istiiyorum yayınlanmayan maceraları yayınlayın eski serileri okuduk vede forumlarda

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
Aslında Kit Taylor bir İtalyan çizgi romanı Il Piccolo Ranger ya da Kit Teller diye aranırsa çıkıyor. Eksik sayıları çevirip İtalyancadan balonlamak isteyen varsa bu sayede seri tamamlanabilir.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Saygıdeğer Beymelikli dostumuzun dediği gibi ne mutlu zamanlardı.Aynı tadı alabilmek şimdilerde çok zor.Gerçekten ne günlerdi.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,873
52,431
Kendi Koltuğunda
Saygıdeğer Beymelikli dostumuzun dediği gibi ne mutlu zamanlardı.Aynı tadı alabilmek şimdilerde çok zor.Gerçekten ne günlerdi.
Üstadım aslında en çok kaptan swing ve zembla alırdım bayiden ve aralarında kura çekerdim okumak için ama hep saran ktapları sona koyardımçÇok güzel zamanlardı kapakları bile bir ömre bedeldi çocukluğumuzun...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Kesinlikle üstadım o anlar için neler vermezdim ama artık iyice yaşamda yol aldık.çok şanslıymışız.Zaman ilerledi yaşımız büyüdü kitaplar gibi bende eskidim.