Conan tam macerali bÜyÜk boy aylik albÜm dİzİsİ alfa yayinlari

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,063
CONAN TAM MACERALI BÜYÜK BOY AYLIK ALBÜM DİZİSİ ALFA YAYINLARI

01 - 26 ya kadar elimde olan ve sitede eksik olan sayıları tarayıp burda paylaşacağım

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,817
Bekledim bekledim bekledim bu müjdeli habere kaç kişi sevinecek yanıt verecek diye. Olmadı yine forumdakiler kızacak ama o kadarmı zor klavyenin bir kaç tuşuna basmak.

Elimde şu sayılar var onlarda yardımcı olurum,(Sözüm bir kaç dost dışında onlar alınmasın)
Gözlerimiz yolda,
Çalışmalarını özenle takip ediyorum,
Şimdiden teşekkürler,
Eline emeğine sağlık,
Seni tek geçerim,
Kırmızı düşmanı kardeşim,
Mehmet Ali ile sen bu listeyide nihayete erdiririsin,
İyiki varsınız,
.... Demek gerçekten zormu.

En azından ben diyeceğimi diyeyim. İyiki varsınız iyiki sizleri tanıdım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Bekledim bekledim bekledim bu müjdeli habere kaç kişi sevinecek yanıt verecek diye. Olmadı yine forumdakiler kızacak ama o kadarmı zor klavyenin bir kaç tuşuna basmak.

Elimde şu sayılar var onlarda yardımcı olurum,(Sözüm bir kaç dost dışında onlar alınmasın)
Gözlerimiz yolda,
Çalışmalarını özenle takip ediyorum,
Şimdiden teşekkürler,
Eline emeğine sağlık,
Seni tek geçerim,
Kırmızı düşmanı kardeşim,
Mehmet Ali ile sen bu listeyide nihayete erdiririsin,
İyiki varsınız,
.... Demek gerçekten zormu.

En azından ben diyeceğimi diyeyim. İyiki varsınız iyiki sizleri tanıdım.

Sevgili cakiciali, gerçekten sana teşekkür ettiğimi bilmeni isterim. Her ne kadar sevgili Colinmccay söylediklerinde haklı olsa da bazen görüntü kirliliği yaratmamak için teşekkür mesajı yazmıyorum. Ama gönlümüz seninle. Saygılarımla.

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
şimdiden teşerkürler kardeşim

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle

amra

Yeni Üye
13 Eyl 2009
16
3
Değerli cakıcıali bey benim gibi Conan fanatiği biri için verilebilecek en güzel müjdeyi vermişsin çok ama çok teşekkürler merakla bekliyorum paylaşımlarını diğer conan konusundaki paylaşımlarını da indirdim ve çok mutlu oldum .Ayrıca senin nezdinde Mehmet Ali kardeşime ertuğrul25 kardeşime ve Conan konusunda paylaşımını esirgemeyen adını hatırlayamadığım diğer çizgi roman dostlarına da teşekkürü bir borç bilirim lütfen Conan konusundaki paylaşımlarınızı hız kesmeden devam ettirin tekrar teşekkürler