Çizgi Diyarı Paylaşım Demektir – Çizgi Roman Hepimizin

12 Şub 2010
15,006
543,638
Çizgi Diyarı Paylaşım Demektir – Çizgi Roman Hepimizin

Ramazan TÜRKMEN üstadın
1 – MALAZGİRT
2 – ZAFERLERİMİZ
Orhan DÜNDAR – Erhan DÜNDAR üstadların
1 – ULUĞ BEY
2 – İBNİ SİNA
3 – FARABİ
4 – CABİR BİN HAYYAN
5 – CEZERİ,
6 – BİRUNİ
7 – ALİ KUŞÇU
8 – HAREZMİ
Toplam 10 adet büyük boy nefis baskılı çizgi romanlarından 100 TAKIM fotoğrafta görüldüğü üzere teslim alınmıştır.
Çizgi Diyarı Buluşmasında BEDELSİZ OLARAK siz sayın çizgi roman severlere takdim edilecektir.
Buluşma gün ve yerini bilahare duyuracağız. Mümkün olduğu takdirde üstadları da hazır ederek imzalı olarak sunacağız.
İstanbul dışındaki çizgi roman severler hatırlayacaktır. Daha önce talepte bulunan dostlara kargo ücretini kendim karşılayarak gönderi yapmıştım. Ama bu miktarı karşılamam şimdilik mümkün değil.
Bu nedenle talepte bulunan dostlara kargo alıcı ödemeli göndermeye çalışacağım.
Saygılarımla.

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
İçim bir hoş oldu!
Hazine dairesine girip
hazinenin üstüne oturan
Haluk abim, çok yakışmış.:)
Çok yaşayın e mi siz?
Zaten Savaş yazdıktan sonra
hafiften çatlama durumlarım
olmuştu, şimdi heyecanla
kitapları alacağım günü bekleyeceğim.
Ramazan Türkmen ve emeği geçen
üstatlara selam, sevgi ve saygılar.

Son düzenleme:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,823
52,189
Kendi Koltuğunda
Çok teşekkür ederim büyük çalışma yapıcı bir girişim forumdaşlarada varmış.Üstadım ben istiyorum haberin ola kargo bana ait olacak şekilde.Çok çok teşekkürler.Üstadlara başarılar dilerim.

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,855
Abi senin kitap deposumu.:D:D
Kitapları görünce yüreğim yarıldı.:d
Paylaşmak bu.
İsteyen alabilir.
Sıraya geçiyorum.

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
708
Harikulade haber. Teşekkürler Sayın Profesörüm. Dostluk, sevgi ve kardeşlik adına gösterdiğiniz gayretlerin her türlü takdir ifadesinin üzerinde ve göz kamaştırıcı olduğunu belirtmek isterim. İzmir’deki iki toplantıya katılmama rağmen İstanbul toplantılarına bugüne kadar katılamamıştım. Şimdi toplantıya katılmak için belirlenecek günü sabırsızlıkla bekliyeceğim. Selam, sevgi ve saygılarımla.

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,540
İmza ve buluşma gününü sabırsızlıkla bekliyorum, Ramazan Türkmen'e ve Haluk abiye şimdiden çok teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa

file

İşte krallık bu!
Yaşasın Kral!

Lütfen kitap almayın, çünkü biz paylaşacağız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Görüntü Merkez Bankası'nı andırıyor.
Gerçi çizgi romanların bizlerin gönüllerindeki değerini Merkez Bankası da karşılayamaz ya...
Sayın Ramazan Türkmen üstada bu harika jesti ve tüm emekleri için,
Sayın "Profesör"e değerli dostluğu için bir kez daha teşekkür ediyorum.
Dostlardan kalırsa ve zahmet olmazsa naçizane beni de listeye alabilirseniz sevinirim ve onur duyarım.
Saygılarımla...

52308R.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Kitapların üzerindeki yazının bir çizgiromanseveri durduracağını sanmıyorum ama "iyi ki ve de ne yazık ki" sayıları azaldığından muhtemelen kimse dokunmayacaktır kıymetlilere.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,146
İSTANBUL
Teşekkürler Ramazan bey;
Ve Haluk bey sizede ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. Bizleri de unutmayıp böyle güzel bir etkinliğe ön ayak olduğunuz için.
Saygılar sevgiler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Bende kargodan gelecek telefonu beklemeye başladım.:)
Üstatları bu özverili çalışmaları için ne kadar kutlasak az gelir.
Çok teşekkür ederim, saygılar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Fevkalade büyük bir hizmet bu.
Çizgi roman severlere ustaların kaleminden çok değerli eserler bedelsiz gönderiliyor.
Ayakta alkışlanacak bir olay.
Değerli Ağabeyim Haluk Bey'in bu tarz sürprizleri her daim olur.
Bu vesile ile çizgi roman tarihimizin değerli üstatları Orhan ve Erhan Dündar beyler ile Ramazan Türkmen Ağabeyim'e yaptıkları eserler için ayrı ayrı teşekkür ederim.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,908
ordu-turkey
Haluk abi sen var ya çok başka bir insansın çok farklı bir insansın abim yarın işyerinin tam adresini alıp özelden yollarım sana adresi keşke ilkinde de öyle yapsaydın ayrıca ptt kargo kitaplarda yüzde 50 indirim yapıyor haber vereyim.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Haluk Bey yine imkansızı başarıyor.
8 Haziran'a kadar İstanbul'dayım.
Çizgi Diyarı toplantımız o günden sonra olursa artık Antep'ten siparişimi :) veririm.

Sen çok yaşa sevgili dostum.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Neyleyim köşkü,neyleyim sarayı.Sevgili profesör'ün yanına otursam yeter..İzmir sancağı elamanı olaraktan..Bırak kargo ücreti ödemeli,kargoyu satın almak pahasınada olsa alacağımız kanaatindeyim..Şimdiden size ve şahşınızda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Sevgili Profesör, ne harika bir haber verdiniz... Gerçekten olağanüstü... Beni de
sıraya alırsanız sevinirim (Daha önce de talebimi size özel mesaj ile iletmiştim ama büyük olasılıkla görmemişsinizdir)...
Adresimi yeniden özel mesajınıza gönderirim... İlginiz için Size ve Ramazan Türkmen Üstadımıza çok teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,638
Özelden mesaj yazan tüm dostlara kargo yapacağım.
Ramazan Türkmen'in 2. eseri için önceki duyurumda, kitaplar bana gelmediği için karşılayamamıştım. Bu kez kitaplar elimde ...

10 Kitaplık set bayağı ağır.
Bunun ambalajı, kargoya götürüp teslim etmek hepsi bir anda mümkün değil.
Bu nedenle azar azar sırayla göndereceğim ama Allah'tan mani olmazsa mutlaka göndereceğim dostlar.

İstanbul'a münferit kargo yapmayacağım. Bir şekilde İstanbul'a ulaştıracağım.

İzmir Sancağına toptan göndermeye çalışacağım. Elbette Antalya sancağına da:)

Saygılarımla.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,129
Maşallah.. Maşallah :) Herkesin emeğine sağlık.. Çizgiromanı bu paylaşım ruhuyla yaşatanlara selam olsun :)

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
628
1,386
Bende isterim :) . . İstanbul dışında ikamet ediyorum Ücret ne ise ödemeye hazırım .. kitapları alırım ya da almam hiç önemi yok, sizin bu özverinizi kutlamamak elde değil Sayın Haluk bey

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,362
İzmir
...İzmir Sancağına toptan göndermeye çalışacağım...

Haluk abi, olmazsa biz bekleriz senin gelmeni. Nasıl olsa arabanla geliyorsun, elbet bagajda bizim kitaplara da yer kalır...

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,346
65,196
Haluk Abi sen ne büyük bir çizgi roman sevdalısı ve de ne cömert bir insansın böyle.
Yücesoy soyadının hakkını eksiksiz olarak veriyorsun.
Gülen yüzün hiç solmasın, her daim mutlu ve sağlıklı kalasın.
Selam ve saygılarımı yolluyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,638
Özelden mesaj yazan dostlar

Adresle birlikte telefonlarını da yazarsa kargoda yaşanması muhtemel sorunlara meydan vermemiş olurlar.

Sayın atlas364, adres bildirir misiniz?

Sayın okan1964 ve yturan siz de lütfen ...

12 Şub 2010
15,006
543,638
İzmir Sancağında tevzi edilmek üzere 12 Takım sevgili lotoloto adına,

Antalya Sancağında tevzi edilmek üzere 4 Takım sevgili Murtaza5 adına,

Oruç Reis, Prince, Serdary67, Okan1964, kadirnip, pereventi, gandor08, ertekin47, beymelikli18, Hakan Alpin adlarına,

Sarkomer hocama,

Shoryuken adına ve ayrıca 4 çizgi roman sever adına

PTT Ankara Aşağı Ayrancı Şubesi Kargosuna teslimat yapılmıştır.

Yurtiçi Kargo ücreti takım başına 50 TL olduğundan PTT kargo ile çok daha uygun fiyatla gönderdim.

Teslim alan dostlar kargo ücreti ödemeyecektir.

yturan dostumun mesajı kargo tesliminden sonra geldiği için kargosu pazartesine kaldı.

Saygılarımla.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,908
ordu-turkey
İzmir Sancağında tevzi edilmek üzere 12 Takım sevgili lotoloto adına,

Antalya Sancağında tevzi edilmek üzere 4 Takım sevgili Murtaza5 adına,

Oruç Reis, Prince, Serdary67, Okan1964, kadirnip, pereventi, gandor08, ertekin47, beymelikli18, Hakan Alpin adlarına,

Sarkomer hocama,

Shoryuken adına ve ayrıca 4 çizgi roman sever adına

PTT Ankara Aşağı Ayrancı Şubesi Kargosuna teslimat yapılmıştır.

Yurtiçi Kargo ücreti takım başına 50 TL olduğundan PTT kargo ile çok daha uygun fiyatla gönderdim.

Teslim alan dostlar kargo ücreti ödemeyecektir.

yturan dostumun mesajı kargo tesliminden sonra geldiği için kargosu pazartesine kaldı.

Saygılarımla.

Abim çok utandım şimdi ben bunun hakkını nasıl öderim.Ne yazayım ne diyeyim nasıl ifade edeyim çok ama çok büyük insansınız şu anda resmen gözlerim doldu.Ben bunun hakkını ergeç size ödeyeceğim.

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Yani yazacak birşey bulamadım desem inanın yani.
Harikasınız sayın Profesör.
Çok teşekkürler bu özverili çalışmanızdan dolayı.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,477
Yazılan mesajları baştan sona okudum Haluk Abi ve tüm çizgi diyar sakinleri, yürekleriniz temiz, çok iyi insanlarsınız. hayatınız boyunca kalbinizden iyilik ve hiç tükenmek bilmeyen çizgi roman sevginiz çocukluğunuz ölmesin. Bu güzel forumda olmak benim için büyük bir şans. Yaş olarak benden çok büyüksünüz ama sayenizde hepinizin çocukluğunu aynı zamanda çizgi roman için yapmış olduğunuz mücadeleyi, aşkı, sevgiyi öğreniyor; okurken heyecanlanıyorum. Yaşım 30 ama düşünüyorumda bizim çocukluğumuzdan sonra çizgi roman kültürü bitmiş. Biz son dönem çocuklardık şimdi çizgi roman konusunu açtığımda bırak şu çocuk işlerini diyorlar. Bu sevgiyi yaşatma ve ölümsüzleştirme çabalarınız için Profesör (Haluk Abi) nezdinde tüm Çizgi Diyarı sakinlerine teşekkür ederim.

Saygılarımla,

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,445
güney
Profesör üstadımın göndermiş olduğu birbirinden şahane kitaplarım geldi üstelik kargo bedeli ödenmiş olarak, ne yalan söyleyim çok utandım, profesör üstadımız yıllardan beri bıkmadan usanmadan çizgiromanı yaşatma adına ne varsa bizlere sundu ve sunmaya devam ediyor, ünlü çizerler ve üstadlarla yapılan etkinlikler, taradığı yüzlerce eserler, ulaşılması zor ve ömrümüzde görmediğimiz, duymadığımız kitaplar ve dergileri bizlere tanıttı ve çogunu okumamızı sağladı ve sağlamaya devam ediyor, bütün bunlar yetmezmiş gibi çalabildiği bütün kapıları çalıp biz okuyuculara yüzlerce ve hatta binlerce kitaplar ve dergiler temin ediyor ve üstelik gönderdiği kitapların kargo parasını da cebinden karşılıyor. Allah seni burdan ve başımızdan eksik etmesin üstadım.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,908
ordu-turkey
Profesör üstadımın göndermiş olduğu birbirinden şahane kitaplarım geldi üstelik kargo bedeli ödenmiş olarak, ne yalan söyleyim çok utandım, profesör üstadımız yıllardan beri bıkmadan usanmadan çizgiromanı yaşatma adına ne varsa bizlere sundu ve sunmaya devam ediyor, ünlü çizerler ve üstadlarla yapılan etkinlikler, taradığı yüzlerce eserler, ulaşılması zor ve ömrümüzde görmediğimiz, duymadığımız kitaplar ve dergileri bizlere tanıttı ve çogunu okumamızı sağladı ve sağlamaya devam ediyor, bütün bunlar yetmezmiş gibi çalabildiği bütün kapıları çalıp biz okuyuculara yüzlerce ve hatta binlerce kitaplar ve dergiler temin ediyor ve üstelik gönderdiği kitapların kargo parasını da cebinden karşılıyor. Allah seni burdan ve başımızdan eksik etmesin üstadım.
Aynen preventi bu yazının altına imzamı atarım.

Nejat

Guest
5 Şub 2016
320
3,104
Merhaba ben de alabilir miyim?

Adam bütün gün stres altında çalışmıştır. Kalabalık trafikten de kurtulup yorgun argın evine gelir. Yemeğini yedikten sonra hemen yatmayı düşünmektedir. Hanım yemek hazır mı diye sorar. Karısı önüne kocaman bir tencere koyar. Adam tencerenin kapağını kaldırır ve içinde yemek olmadığını görür. Tencere boştur, içinde hiç bir şey yoktur...

Sevgili Cezeri, bunları neden anlattığımı, senin mesajınla alakasını merak ediyorsan hemen söyleyeyim. Oradaki boş tencere sensin :)