Y: Son Erkek 3 - Küçük Bir Adım

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
572079.jpg

Y: Son Erkek 3
Orjinal isim: Y The Last Man 3 One Small Step
Brian K. Vaughan, Pia Guerre

2002 yılında, sebebi bilinmeyen bir salgın, her spermi, her fetüsü ve Y kromozomu taşıyan yetişkin her memeliyi yok eder -genç bir adam ve maymunu hariç.

Salgından kurtulan ve peşlerindeki İsrail ordusunun askerlerinden kaçarak Amerika'nın kalıntıları arasında yol alan son insan erkeği Yorick Brown ve arkadaşlarının, uzaydan beklenmedik ziyaretçileri olur; Bitik Uzay İstasyonu'ndan dönmekte olan 3 astronot.

Gelen bu astronotların ikisi erkektir...

Dünyanın ;insanoğlunun kaderi değişecek mi ?

Keyifli okumalar...
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
168 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 16 x 24 cm
İstanbul, 2014

Etiket Fiyatı: 30 TL​

12 Şub 2010
15,006
543,642
İlk sayısından beri almayı nedense bir kaç kez ertelediğim bu seriyi, sevgili comedian'ın bu sunumuyla almaya karar vermiş oldum.

Teşekkürler sevgili dostum.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
10 cilt de bitmiş. Almak istediğim serilerden. Baya güzel seriler varmış çizgi düşler de. Ancak sorun şu ki ulaşılabilir değiller. D&R, Amazon gibi yerlerde hiç yoklar. Hepsiburada da birkaç tane var ama başka kitapevleri çok yüksek fiyatlara satıyorlar. İdefiks, kitapyurdu keza ya tükenmiş, ya da sepete atsan da "geçici süreliğine temin edilemiyor" diyor. Kısaca yok. Bir tek İlknokta da çoğu ciltleri mevcut. Ancak temin süresi 15 gün... O sürede kim öle kim kala. 15 gün tedarik edildi mi, edildiyse kaç tanesi edildi, kargo ne oldu derken onunla uğraşmak gerçekten zahmetli. Acaba siparişle mi baskı yapıyorlar diye kafamda bir fikir oluştu. Bir yetkilisi görür umarım ve internet alış verişinde daha ulaşılabilir olurlar.