Zona X Cilt 6

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
0000000718834-1.jpg

Bu sayımızda yeni bir kahramanlar grubuyla tanışıyoruz: Başkayer'in yarattığı Büyü Devriyesi... sizleri fazlasıyla etkileyecek...

Büyü Devriyesi : Ölüme On Saniye
1980'ler… Dünyanın en iyi gizlenmiş, en inanılmaz olayların yaşandığı üssünde çok garip gelişmeler oluyor. Belki de yüzyıllara uzanan var oluşu boyunca ilk defa Kara Adamların eline düşmüş durumdaki Başkayer'de inanılmaz deneyler ve çılgın bir proje hüküm sürüyor: BÜYÜ DEVRİYESİ … İyi ama bütün bunların, kendini İngiltere'nin küçük bir kasabasında bulan ve geçmişini hatırlayamaması bir yana sahip olduğu güçleri herkesten gizlemek zorunda olan Ian McDowell adlı delikanlıyla nasıl bir ilgisi olabilir?

Zaman Sarkacı
Bir an önce zengin olma isteğiyle yanıp duran Nick Delaney, aslında küçük, sıradan ve beş parasız bir kumarbazdan başka bir şey değildi. Ta ki bir gün adının Gaspar olduğunu ve gelecekten geldiğini söyleyen garip bir adamla karşılaşana dek. Gaspar belirli bir süreliğine bir zaman makinesi vererek onıu dünyanın en zengin adamı yapacağını söyler, ama karşılığında basit bir antlaşma isteği vardır.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 192
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Çizgi Düşler
ISBN: 9786059154550

Fiyatı: 22.00 TL

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Bu serinin kapakları pek güzel değil ama bu sanırım en kötüsü.
Sipariş listesine eklemiştim. "İdefix Sanal Kitap Fuarı" nı bekliyorum.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
Ben de Karaoğlan Ahmet abimiz gibi sanal kitap fuarından sipariş vereceğim. Sipariş listem 50 kitabı geçti. Sanal kitap fuarının tarihi belli mi veya bu yıl da olacak mı?