Çizgi Düşler - Ağustos 2016 Çıkanlar

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,616
İzmir
Tex Klasik Seri 25 - Kaderin Eli - Otlak Savaşı
0000000707102-1.jpg

Kaderin Eli No 217 - Yazar: Gianluigi Bonelli; Çizerler: Giovanni Ticci, Ferdinando Fusco
Cardenas Kardeşler'in ölüme terk ettikleri genç rahibin intikamına dair heyecanlı serüvenimiz bu sayıda sona eriyor ve yepyeni bir macera başlıyor: Bir zamanların kafaderisi avcısı Paul Balder, namı diğer El Carnicero, zaman içinde topladığı kanlı paraların yardımıyla Nogales yakınlarında kendisi ve berbat dostları için büyük bir çiftlik kurup yaşamına devam etmektedir.

Otlak Savaşı - No 218; Yazar: Gianluigi Bonelli; Çizer: Ferdinando Fusco
Ama elbetteki geçmişten kazandığı zalim alışkanlıklarını da sürdürüyordu. Balder'ın kaderinin inişe geçtiğinin ilk işareti Teks ve Carson'un onun yeni hayatını fark etmeleri ve geçmişteki zalimliğinin bedelini ödetmeye karar verişleri olacaktı…
(Tanıtım Bülteninden)
Fiyatı: 26.00 TL

Tex 27 - Gölgedeki Katil - Winnipeg
0000000707096-1.jpg

Gölgedeki Katil No 657 - Yazar: Tito Faraci; Çizer: Rossano Rossi
Geçen sayıda başlayan heyecanlı maceranın sonu geliyor. İşlemediği suçlar yüzünden kaçak durumuna düşmüş olan Timothy Russell, tam her şeyin sonunun geldiğine inandığı bir anda Teks ve Carson tarafından kurtarılmıştı. Derken olayların arkasına gizleniş küçük bir aşk hikâyesinin varlığı da anlaşılmıştı… Kahramanlarımızın asıl çözmesi gereken meseleyse, bu delikanlının başına tüm bu sorunları kimin ve neden açtığıydı?

Winnipeg No 658 - Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Alfonso Font
Bir süre önce başları yasalarla derde girmiş olan Dallas ve Kid Rodelo kardeşler, geçmişlerinden kurtulmak için kendilerini Kanada'nın Manitoba bölgesindeki sakin Winnipeg şehrine atmışlardı; ya da en azından öyle görünüyor ve Kanada Atlı Polisi'nden eski dostumuz Jim Brandon da bir gözünü onların üzerinde tutmaya devam ediyordu. Derken o sakin Winnipeg şehrinde cinayetler işlenmeye başlayacak ve Jim Brandon da bizim kahramanlarımızdan yardım istemek zorunda kalacaktı.
(Tanıtım Bülteninden)
Fiyatı: 26.00 TL

Tex - Özel Seri 3 - Hayalet Süvari
0000000708867-1.jpg

Kamp ateşlerinin etrafında ısındıkları yalnız ve karanlık gecelerde kovboylar birbirlerine korkutucu öyküler anlatırlardı. Kafası kesilmiş ve intikam peşinde bir komançero olan Arturo Videla'nın tüyler ürpertici hikâyesi de bu tür akşamların vazgeçilmez konularından biriydi. Derken Meksikalıların "hombre muerto" (ölü adam) diye isimlendirdiği bu efsanevi yaratık gerçekten de intikamını almaya , düşmanlarının kafalarını kocaman bir bıçakla kesmeye başladığında neler olabilir dersiniz.

Kahramanlarımız El Morisco'nun davetiyle gittikleri güneybatının çöllerinde hiç ummadıkları bir gizemle boğuşmak zorunda kalacaklardı…

Cehennem çıkmış gibi simsiyah bir aygırın üstünde çayırlarda fırtına gibi at süren bir Hayalet Süvari, bu güzelim Teks macerasından büyük keyif almanızı sağlayacak...
(Tanıtım Bülteninden)
Fiyatı: 27.00 TL

Zagor Maxi Tam Macera 13 - Verybad'in Yeni Çılgınlığı
0000000708868-1.jpg

Kötülükler dâhisi konumundaki Hellingen'in projelerinden biri, yine o şeytani yollarda yürümekte olan Prof. Adolf Verybad'in eline geçmişti. Verybad o karanlık zekâsının kullanarak, ölümsüzlüğü arayan insanoğlunun en çılgınca düşlerini süsleyen bu projeyi geliştirip inanılmaz bir silah haline sokmayı başarır. Üstelik işin içine bir de yapabileceklerinin sınırı olmayan Blake adında uğursuz ve zalim bir silah tüccarı da karışmıştır. Amerika Birleşik Devletleri'ni, hatta dünyanın her yanını alt üst edebilecek bu adamın karşısındaki tek engel de kahramanımız Zagor'du…

Mens Projesi: Suç işlemekten çekinmeyen bir zihnin avuçlarına konulmuş şeytani bir icat...
(Tanıtım Bülteninden)
Fiyatı: 34.00 TL

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
Harika kitaplar..İnsanın ağzını sulandırıyor..Kısmette varsa okumak,birgün tadına bakarız..Teşekkürler Murat kardeş..