Örümcek Adam Bilka Yayınları 120 Yaklaşma Bana

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,681
Uzun bir süredir zaman darlığından paylaşım yapamıyordum. Bulduğum bir fırsatta tarayıp paylaşmak zevk oldu benim için. Gelelim kitapla ilgili bilgilere:

Bu kitap dört macera içeriyor.

Yaklaşma Bana:
İlk macerada Bizim Spidey, Elektro ile karşı karşıya kalıyor. Zavallı Elektro soygun için gittiği her yerden eli boş dönmekle kalmıyor, bir de üstüne dayak yiyor. Acaba ondan önce davranıp parsayı toplayan kim?

Boz Ayı:
Bu macera, benim Örümcek Adam sevmeme neden olan tarzda, onun diğer kahramanlardan ne kadar farklı olduğunu ortaya koyan harika bir macera. Çakal’ın yüzünden daha önce karşılaşmış olduğu Boz Ayı, rövanş için Örümcek’e saldırıyor. Bir düşmandan ancak böyle kurtulunur.

Gizli Görev:
Bu macera ile yeni bir seri başlıyor. Gümüş Samur için çalışan Paladin ile karşı karşıya kalan Örümcek, sonradan işbirliği yapıyor. Uzun soluklu bir dizi de böylece başlıyor.

Bu Kadın Bir Harika:
Önceki sayıda başlayan macera devam ediyor. Örümcek Adam paralı asker mi oluyor? Paladin, Gümüş Samur, Hayat Vakfı ve daha neler neler…

Bugünlerde doğum günü olup da yazamadığım, Sensei, Ertuğrul ve palio68'e naçizane doğum günü hediyem olsun, kabul ederlerse.

Keyifli okumalar.:cool:

tarama0002cic.jpg

Son düzenleme:

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
örümcek marvel tarafından bir pazarlama hatasına düşürülsede eski bilkalar kaçmaz ..teşekkürler..

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,793
Tekrar iş başında olduğunu görmek güzel, özlemiştik seni. Bir eksiğin daha üzeri çizildi sayende.
taramana sağlık

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,081
Sevgili nireng bir mesajında paylaşıma açılması çok istenen bazı sayıları yazmıştı.120 o sayılardan biri.Diğerleri 107,145,166.

Cezbedici kapak resmi ve açıklamalar gösteriyor ki birbirinden heyecanlı 4 macera bizi bekliyor.

Çok teşekkürler.

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,681
Acaba listedeki kırmızı maviye dönüştürülebilir mi? Malum kırmızılara hepimiz illet oluyoruz.