Örümcek Adam Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 71

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
001ktk.jpg

Okullar kapanmak üzere tarama için fırsat bulabileceğim yeni süprizlerim olacak Uzun süren aradan sonra nihayet şerifimizi sevindirmekle başlayalım.
Çizgi roman herşeyim diyenlere gelsin

İyi okumalar arkadaşlar

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Sevgili Cengiz yine çok büyük emek gerektiren bir uğraşının içine girmişsin ve ortaya müthiş bir çalışma çıkarmışsın. Dile kolay, neredeyse 200 sayfalık kitabın taranması ve düzenlenmesi için harcanan zamanı tahayyül edemiyorum. Üstelik bir de böyle güzel bir işçilikle...

Bu kitap bu haliyle büyük keyifle okunur. Çıkardığın işi çok beğendim, dostum.

Ellerine sağlık.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,081
Yılın ilk muhteşem Bilka paylaşımı için çok teşekkürler.141 MB olan dosyada 39 ve 68. sayfalar sonda gözüküyor.Dosyayı indirenler,winrarla açıp 039.jpg ve 068.jpg yapmaları yeterlidir.

cilt71; sayı100,sayı60 ve 1 ek maceradan oluşuyor.
İçindekiler:
- Örümcek Adam - Benimle Evlenir Misin? (1. Bölüm)
- Örümcek Adam - Örümcek Celladı (2. Bölüm)
- Örümcek Adam - Örümceği Öldüreceğim (3. Bölüm)
- Kazar - Vahşi Hayalet Kabus

- Hulk - Cayırdaki Canavar (1. Bölüm)
- Hulk - Bana Demir Yumruk Derler (2. Bölüm)
- Hulk - Kiralık Muhafızlar (3. Bölüm)
- Hulk - Şimdi Ne Olacak (4. Bölüm)
- Örümcek Adam - Bu Adam Beni Öldürecek
- Örümcek Adam - Kara Tilki
- Örümcek Adam - J.J'yi Kaçırdılar

Benimle Evlenir Misin? (1. Bölüm) , Örümcek Celladı (2. Bölüm) ,Örümceği Öldüreceğim (3. Bölüm) :

Mucit Smity'nin Örümcek Adam'a karşı takıntılı bir nefreti vardır.Babasının ölümünden onu sorumlu tutuyordu.Sayı-76/cilt-50 Sen Bir Şeytansın adlı macerada,Örümcek Adam'la girdiği dövüşte örümcek robotu yüksek gerilim hattına çarpınca sakat kalmıştı.Smity kendini toparlayıp örümcek celladı adını verdiği yeni robotunu tamamlar.İntikamını almak için Marry Jane'nin evine saldırır,Örümcek Adamın üzerine Etil Klorid gazı sıkar.Mary jane,ailevi sorunları nedeniyle Pitsburg'a gider.Örümcek celladı,Peter'i izleyip Pitsburg'a gelir.

spd29214.jpg

J.J'yi Kaçırdılar :

Gangster Kidnapper'ın adamı Hitmen, J.J.Jameson'u kaçırıp öldürmek ister.Örümcek Adam ve Mavi Kaplan onu hürriyet anıtında kurtarırlar.

asm174ending.jpg

Son düzenleme:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Yılın ilk muhteşem Bilka paylaşımı için çok teşekkürler.141 MB olan dosyada 39 ve 68. sayfalar sonda gözüküyor.Dosyayı indirenler,winrarla açıp 039.jpg ve 068.jpg yapmaları yeterlidir.

Arkadaşlar dikkatimden kaçmış 39, ve 68 sayıların başına sıfır ekleyince sorun halledilmiş olur Dikkatin ve uyarın için teşekkürler Dynamo